ניקול ארבור, היא קומיקאית קנדית ויוטיוברית וותיקה. למרות זאת, לא סביר להניח ששמעתם עליה... עד היום: סרטון חדשה שהעלתה לרשת שפונה לאנשים שמנים, חולל סערה רבתי (עד כדי כך, שארבור החליטה להסיר אותו מערוץ היוטיוב הרשמי שלה) ושובר שיאים חדשים של חוסר רגישות. 

עוד בערוץ הנשים:

 "אנשים שמנים יקרים... אהההה כמה אנשים כבר ממש כועסים בגלל הווידיאו הזה! מה תעשו שמנים יקרים, תרדפו אחרי? תרדפו אחרי? זה הולך להיות כמו פרנקשטיין!" כך פותחת ארבור את הסרטון ומיד אומרת - "שיימינג לשמנים הוא לא קטע! אנשים שמנים המציאו את זה. זה כמו לטעון לגזענות, רק בלי כרטיס הגזע".

אין תמונה
שיימינג שמנים אונליין: מרזים נשים בפוטושופ, ללא רשותן
 

 ארבור לא חוסכת רשעות ומיד עוברת לחיקוי שמנים: "'אוי לא, נכנסתי לחנות ולא היה שם כלום במידה שלי, זו אפלייה!'" היא אומרת בקול לעגני ומיד מוסיפה תגובה - "אהה... לא... זה אומר שאתה שמן מדי וצריך להפסיק לאכול!". 

"למה אנחנו עוזרים לשמנים להרוג את עצמם?"

"יש 'כרטיס' גזעני, 'כרטיס' נכויות ואפילו 'כרטיס' לה"טבי. האם תגידו לרופא שהוא מרושע ועושה לכם שיימינג כשהוא יגיד לכם שיש לכם מחלת לב? אני לא מדברת על אנשים עם קצת ריפוד, אני מדברת על 35% מהאמריקאים שהם שמנים בצורה חולנית. כמה טיפשה אני נראית? אל תענו על זה", ממשיכה ארבור. 

" שיימינג לשמנים -מי המציא את זה? זה גאוני! לבייש אנשים שיש להם הרגלים רעים עד שהם יפסיקו. אם אנחנו נבייש אתכם כל כך עד שתרזו - אני ממש בסדר עם זה. כן, אני אישן בלילה", אומרת ארבור ואז עוברת לתהיה נוספת: "למה אנחנו עוזרים לשמנים להרוג את עצמם?", היא שואלת ומוסיפה מעט הומור עצמי - "זה לא אירוני שבחורה בלונדינית מסבירה לכם דברים?"

פאט שיימינג (צילום: צילום מסך מפורצ'ן)
והנה עוד דוגמא לשיימינג אכזרי ברשת | צילום: צילום מסך מפורצ'ן

אבבל התוכחה לא נגמרת כאן: "יש לכם גוף אחד. אחד! הוא צריך לקחת אתכם כל הדרך עד הסוף", היא צועקת על המסך. "אומייגאד וההאשטגים! למה אתם חושבים שאם תצמידו למשהו האשטג זה יהפוך אותו לבסדר?!מה ששכחו לומר לכם שה'פלוס' ב'פלאס סייז' משמועתו פלוס מחלות לב, פלוס מחלות, פלוס סכרת, פלוס חברים ובני משפחה שבוכים שהם איבדו אתכם מוקדם מדי כי אתם הייתם צריכים לשתות קולה פלוס צ'יפס". 

לאחר מכן ארבור עוברת לדבר על משפחה שמנה בה נתקלה בשדה התעופה והכל באותו סגנון לעגני ומרושע. אבל אם חשבתם שכל מטרת הסרטון הוא להעליב ולבייש אחרים, ארבור דווקא חותמת אותו באלו המילים: "אני אנוכית ורוצה לשמור אתכם בסביבה. אני לא אומרת את זה כדי להיות מניאקית, אני אומרת את זה כי חברים שלכם צריכים לומר לכם את זה. אני אוהב אתכם לא משנה מה, אבל אני מקווה שפצצת האמת הזו שזרקתי לכם בפרצוף תגרום לכם לשנות את ההרגלים שלכם כדי שנוכל לחיות איתכם לאורך זמן על הכדור הזה". 

 ומה דעתכם על הסרטון? ספרו לנו בטוקבקים

>> "אני רזה, אבל עדיין אישה אמיתית"