ביממה האחרונה צפו ברחבי הרשת תמונות מזעזעות וגרפיות במיוחד (הגרסא הבלתי מצונזרת והקשה לצפייה נמצאת כאן): האחת מציגה איבר מין כרות והשנייה מציגה את הגבר שלכאורה איבד את אותו האיבר, כשהוא מחובר לעירויי דם בבית החולים. באתר אחד כתבו מפיצי התמונות שמדובר באנס שנתפס בעת מעשה ועורר את חמתם של המקומיים, שהחליטו לנקום בו בצורה הכואבת ביותר ואילו באתר אחר נכתב שמדובר בבחור תמים שעורר את קנאתה של האקסית שלו כשפלרטט עם נשים אחרות.

אין תמונה
אנס או קרבן? הרשת לא בטוחה

למרות שהסיפור המלא אינו ברור - התגובות לתמונות אמוציונליות במיוחד וכוללות גם הרבה גזענות. נקודת האור בסיפור היא הדיונים שהתפתחו בתגובה לתמונות, סביב ענישת אנסים. גולש אחד כתב: "אני מעדיף את העונש הסיני בהרבה על העונש האמריקאי. כאן באמריקה אנחנו נותנים לאנסים דוקטורטים לשם כבוד", גולש נוסף ציין ש"החלק שהוא חשב איתו - אבד". גולש אחר כתב: "כל הכבוד סין! הסרת הזין של אנסים היא הדרך הכי אפקטיבית לוודא שהם לא יאנסו שוב" וגולשת נוספת הוסיפה: "אם הוא באמת אשם והם יודעים שהוא באמת אשם, אז המעשה הלא נאות היחידי שהם יכולים לעשות הוא לחבר את האיבר שלו בחזרה".

אין תמונה
אאוץ'

תוקף או קרבן? נפגע או פוגע? דבר אחד בטוח: אם גרסת האונס היא הנכונה מבין השתיים, לא ממש כואב לנו על הבחור ועל חברו לשעבר.

>> אכזרי: מדוע אמהות משטחות את שדי בנותיהן המתבגרות בכוח?