אם הייתם מספרים לתאיר אברהם לפני עשר שנים שהיא עומדת להיות מאמנת כושר בעלת סטודיו משלה, היא כנראה לא הייתה מאמינה. מגיל שלוש היא זוכרת את עצמה כילדה שמנה, ובגיל שש כבר הלכה בפעם הראשונה לדיאטנית. "היא אמרה לי 'תאיר, צריך להתחיל לשמור, אי אפשר להמשיך ולעלות כל הזמן'. וזה היה נכון, משנה לשנה עליתי במשקל. אבל עד שלקחתי את הצעד הזה שאני החלטתי עליו בעצמי כלום לא צלח, כי זה לא בא במאה אחוז ממני".

הצעירה בת ה-22 מעפולה הגיעה בגיל 18 למשקל של 116 קילו, ובמהלך השירות הצבאי עברה ניתוח קיצור קיבה, הכניסה לחייה ספורט ותזונה בריאה וירדה 50 קילו. את סיפורה המדהים סיפרה גם לפאולה וליאון, שהזמינו אותה אתמול להתארח בתכנית הבוקר ולשתף בתהליך שעברה. "זו מלחמה של המון שנים", סיפרה, "אחרי המון נסיונות וקובוצת תמיכה לילדים וכל דבר אפשרי, בגיל 18 אמרתי להורים שלי 'תקשיבו, הגיע הזמן ואני רוצה לעשות ניתוח לקיצור קיבה'. אני חושבת שפשוט שבעתי. הרגשתי שאני כבר לא נושמת. תמיד קניתי בחנויות הבגדים בהן כל החברות שלי היו קונות, וזה אומר להיכנס לחנות ולהתפלל כל הדרך שהלוואי שיהיה את הג'ינס במידה שלי, ולבקש יפה מהמוכרת שתחפש לי במחסן. זה סיוט".

מאז הניתוח שעברה, תאיר התמידה באימוני כושר ושמרה על אכילה מאוזנת. "שרתתי בבסיס סגור. בצבא בדרך כלל משמינים, אבל לי היה טקס במוצאי שבת שהייתי מכינה לי אוכל לכל השבוע. לא נגעתי באוכל בצבא, לא הלכתי לשק"ם. מתחילת התהליך הבנתי שהכל חייב להיות מאוזן, אי אפשר להגיד 'היום אני מפסיק עם הפחמימות'. הסוויץ' הכי גדול שהיה לי זה לשחרר מעניין הקלוריות והמספרים. זה לא עניין של משקל ולא עניין של מידה - זה מה אני לוקחת ומה אני בוחרת".