הבוקר אירחו פאולה וליאון את הדוגמנית מעיין לוי (32), שסיפרה לנו אתמול כמה נמאס לה לקבל פרסומות לדיאטות או לאימוני כושר שמציעים לה "להכין את גופה לקיץ". לוי העלתה לטיקטוק סרטון בו היא מסבירה לעוקביה מתי הגוף מוכן לקיץ: "אני רק רוצה להגיד שאת הגוף שלנו מכינים ברחם האם, והוא יוצא לאוויר העולם כשהוא מוכן, הגוף שלך מוכן מאמי, זה מוכן, אפשר ללכת עם זה לכל מקום. זה שאת חושבת שכדי ללכת לים את צריכה להיראות בצורה מסוימת זו בעיה".

לצד לוי, שדיברה שוב על החשיבות בקבלה עצמית ועל הבעייתיות שבמינוח "הכיני גופך לקיץ", התארחה הבוקר בתכנית גם הדיאטנית הקלינית אורנית יונה. "הקיץ זה לא רק העניין של הים - אנשים בלחץ מהקיץ בגלל שהם הולכים ללבוש בגדים קצרים ולחשוף יותר עור", אמרה. "אנשים מאוד-מאוד במתח לקראת הקיץ. יש כל פעם איזו ציפיה מעצמם להשתנות בקיץ הבא, אז כל פעם שמגיעים לקראת הקיץ יש אכזבה כי שוב עברנו שנה וכלום לא השתנה. יש בסיס מאוד עמוק של חוסר קבלה של הגוף ואיזו ציפיה אינסופית שהגוף ישתנה. צריך להבין מה זה אומר לצאת עם גופיה החוצה? ממה אני מפחדת שם? מה כבר יחשבו עליי? האם אנשים באמת מגדירים אותנו לפי עובי היד או המותן, או שאולי לפי איזה אנרגיות אנחנו משדרים, איך אנחנו גורמים לאנשים להרגיש?"

בתגובה לדברים, הודה ליאון שגם הוא לא מרגיש מוכן לקיץ: "אנחנו נוסעים בסוף השבוע הזה לאילת, להיות הרבה בבריכה. ואני ביקשתי מהמאמן שלי לעשות לי אקסטרה אימון השבוע, כדי שאני אוריד חולצה ואני אהיה יותר חטוב. אני חושב שגם גברים מסתכלים על הבטן ואומרים 'אין לי ריבועים, החזה קצת מצומק'".

יונה הסכימה שהבעיה לא שמורה רק לנשים: "נכון, גם גברים. לכולם יש ציפיה לאיזשהו אידיאל מואד ספציפי שככה צריך להיראות בקיץ, בבגד ים, בבגדים קצרים - ורגע, הגוף שלנו יכול להיראות במליון צורות".

צפו בראיון המלא מתוך פאולה וליאון