אנורקסיה
"התגובה שלי למתנגדים היא זו שאני נותן בכלליות לנשים היסטריות שאני פוגש: שעשוע וצחוק מתנשא"
בשבוע שעבר הרשת סערה בעקבות פוסט מקומם שפירט סיבות מגוחכות בדבר מדוע שווה לצאת עם אנורקסית. בין הנימוקים שהופיעו בפוסט, נכתב: כי "בחורה עם הפרעת אכילה היא בהכרח חסרת ביטחון שתעשה הכל לרצות אותך ותאכל מעט מאוד במסעדות". מאז פורסם הבלוג, כותב הטקסט תות'מוסיס (Tuthmosis), שמסרב לחשוף את שמו האמיתי נאלץ להתמודד עם מטר של איומים יומיומיים על חייו, כמו גם הכפשות שמדובר בעצם בבתול עם איבר מין קטן במיוחד. כעת הוא בחר להגיב. רק אל תצפו להתנצלות סוחטת דמעות, כן?

"מדובר בסך הכול בשעשוע וצחוק"

בראיון לבאזז פיד סיפר הבלוגר שהוא רווק, אך אין לו שום בעיה עם המין הנשי ולמעשה, אלו שמכירים אותו באמת חושבים שהוא "מקסים ומעניין". "למרות הדעה הרווחת, אני מסוגל באופן מושלם לנהל מערכת יחסים מונוגמית וארוכה עם אישה מושכת ואמיתית. התגובה שלי למתנגדים היא זו שאני נותן בכלליות גם לנשים היסטריות שאני פוגש: שעשוע וצחוק מתנשא שאחריו גם מתווסף הלעג".

בראיון הוא ממשיך בקו המתנשא ואומר שעבד בתור כתב במשך שנים, שהינו בעל תואר באמנות והוא מודע היטב ל"יכולות הכתיבה שמעל הממוצע" שלו. 

פוסטים קודמים שלו באתר האינטרנט, "החזרה של המלכים (The Return of Kings) שמגדיר את עצמו כאתר לגברים "הטרוסקואליים" ו"גבריים", כללו כתבות על "10 סימנים שהיא למעשה שמנת אינטרנט סודית", "אל תעבוד עבור מנהלת", "כל הבנות קמצניות" ועוד. אולם, אין ספק שהפוסט המדובר הוא השנוי במחלוקת ביותרו שפרסם. מספר עצומות להורדת הבלוג כבר עלו לאוויר וביניהם זו ב-change.org שגרפה 12,250 חתימות.

הכותב הואשם מאז פרסום הפוסט ב-13 בנובמבר בכך שהוא הופך באופן "מסוכן ואבסורדי" את המחלה הנוראית לדבר של מה בכך. לטענתו של הבלוגר יש סיבה טובה לכל מה שכתב. "בחורה שמבלה אנרגיה מנטלית ופיזית על מחשבות בנוגע למראה שלה לרוב לא תהיה שמנה ובעוד יש לה 'דימוי גוף מעוות' מבפנים, זה לרוב אומר שהיא תישאר רזה וחטובה מבחוץ".

סלחתן לו כבר? לא חשבנו אחרת.

>> הפוסט המקומם: "5 סיבות לצאת עם אנורקסית"
>> תפסיקו לגרום להשמנת יתר להיות נורמלית
>> שמנה? עלייך לשלם יותר עבור טיפול שעווה

mako נשים, מחכות לך בפייסבוק