ספק אם גבר – ויהא זה הגבר האמפתי, הפמיניסט והרגיש ביותר – יוכל להבין את התחושה שמלווה נשים בכל יציאה מהבית. את תחושת החשיפה בניגוד לרצונן, את ההשפלה, את הזעם שמתעורר כשפולשים שוב ושוב למרחב הפרטי שלהן במילים, ברמיזות, בנגיעות. הבמאי רוב בליס הבין שהוא לא מבין – וניסה לתעד את המציאות היומיומית של נשים ברחבי העולם.

עוד בערוץ הנשים:

>> 10 דברים גרועים יותר מבגידה
>> "ביום שבת אשים קץ לחיי"
>> לא תאמינו איך הבחורה הזאת נראית היום 40 קילו פחות

הסרטון הופק עבור ארגון ללא מטרות רווח בשם Hollaback!, שחרת על דגלו לשים קץ להטרדות הבלתי פוסקות של נשים ברחוב. הרעיון היה להמחיש מה עובר על אישה ממוצעת – ובשום אופן אי אפשר לטעון כי השחקנית בסרטון יפה באופן קיצוני או לבושה בבגדים שאמורים למשוך אליה תשומת לב חריגה (כאילו יש במה מן הפרמטרים הללו רישיון להטריד אישה) – בהליכה תמימה ברחוב.

השחקנית שושנה רוברטס  ובליס, שחיבר מצלמה נסתרת לתרמיל הגב שלו וצעד כמה פסיעות לפניה, הסתובבו ברחובות מנהטן במשך עשר שעות, שבמהלכן תועדו יותר מ-100 הטרדות מילוליות – מבלי להכניס לתחשיב את הקריצות, תפיסות המפשעה והשריקות. המטרה: גיוס כספים למימון פעילות הארגון.

"לצערי זה בחלט מדגם מייצג", אמרה שושנה רוברטס, השחקנית שהתנדבה להופיע בסרטון. "זה מה שקורה כמעט בכל יום, ולא משנה אם באמצע הלילה או בשעות הבוקר. אני הולכת הרבה בעיר, וזה משהו שתמיד קורה".

>> מטייטץ ועד תחתונים: כל האיסורים על לבוש נשים בעולם