אישה בחלוק לבן שמה קרח נגד כאב ראש (צילום: jupiter images)
סובלת ממיגרנות ושונאת את המצח שלך? יש לנו פיתרון מושלם עבורך | צילום: jupiter images
מכירה את אלה שהולכים לטיפול שגרתי בסינוסים ושבוע לאחר מכן, שבים לעבודה עם אף סולד חדש ומנותח? ובכן, מעכשיו גם את יכולה להשתמש בתירוץ העאלק בריאותי הזה ועל הדרך לנתח את עצמך כראות עינייך: טיפול חדש בן שעה גורס כי הוא יכול לרפא אותך מכאבי הראש החוזרים והנשנים שלך על ידי מתיחת פנים. מה שגורם לביטוי "להרוג שתי ציפורים במכה אחת" להישמע הרבה יותר אטרקטיבי ומפתה.

לפי הנתונים, אחד מכל שמונה גברים ונשים סובלים ממיגרנות חמורות אשר מחייבות אותם למספר ימי מחלה בבית, סוגייה שגובה 2 ביליון דולר בשנה למעבידים. הבעיה היא שהתרופות והכדורים לא באמת מצליחים לרפא משהו בטווח הרחוק ואחת לחודש התופעה המשתקת חוזרת על עצמה.  אבל לא עוד - כעת אנו מתבשרים על הליך רפואי פשוט שכולל בוטוקס בשילוב עם מתיחת פנים (שעולה 2,700 אירו) והוכיח יעילות של 90 אחוז גם בתחום המיגרנות.

"יצא לי לערוך את הטיפול בקרב הרבה מאוד מטופלים ולא שמעתי מאף אחד על תופעות לווי וסימפטומים של כאב ראש במשך חמש שנים מאז עברו את ההליך", מעיד בהמן גוריון, מנתח פלסטי בכיר ויו"ר הפאנל האמריקאי בתחום הפלסטיקה, אשר עלה על התגלית הגאונית בזמן שעסק בהרמות מצח למטרות קוסמטיות. "למעשה, הפידבק העיקרי שאני מקבל מהם, פעם אחר פעם, הוא כיצד זה שינה להם את החיים מהקצה אל הקצה".

לא עוד זועפת ומקומטת

גוריון, אשר פרסם יותר מ-150 מאמרים רפואיים בתחום ניתוחים פלסטיים, מאמין כי כאבי הראש שלנו נגרמים בעקבות עצבים שנמצאים בפנים, בצוואר ובקרקפת שלנו. ברגע שנשחרר ונרפה את השרירים הללו, המיגרנות ייחלשו ואף יוכחדו. כאשר נעשה שימוש בבוטוקוס ובמתיחת פנים, אנו למעשה "משמידים" את שריר ההבעה המרכזי בפנים (זה שאחראי למבט הזעוף הזה שלנו שנקרא supercilli וממוקם מעל הגבה שלנו) ובכך נפטרים מהמיגרנות לחלוטין.

מזריקה (צילום: diego_cervo, Istock)
זריקת בוטוקוס אחת, שומן מהעפעפיים ואת יוצאת חדשה תוך שעה. מה את אומרת? | צילום: diego_cervo, Istock

הטיפול נעשה כאמור על ידי הזרקת בוטוקוס לתוך השריר המדובר, החומר מקפיא את השריר ובכך אנו משחררים מהלחץ המופעל על העצבים מסביב. לאחר מכן, מבצעים חתך זעיר בתוך השריר ומוציאים חלק קטן ממנו. את הפער שנוצר בתוך השריר, ממלאים בשומן אותו לוקחים מהחלק העליון של העפעף שלנו. זאת הסיבה שההליך הזה לא רק עוזר לכאבי ראש שלנו, אלא גם מחליק על הדרך את הקמטוטים מהמצח.

כעת השאלה המתבקשת היא: מה נכון לנו יותר – פנים חלקות וצעירות או חיים שלמים בהם לא נוכל להשתמש יותר בתירוץ הידוע של "כואב לי הראש" בשעת סקס לא רצוי? אכן דילמה.

עוד ב-mako נשים: מכנסיים בגזרה גבוהה וחגורת מותן - היית לובשת את הטרנד הזה? רוצה חתונה אחרת? למה שלא תנסי לעשות את זה בלאס וגאס, רוצה להחזיר את הציצי שלך למקומם הטבעי? נסי משחת פלא חדשה, מחיתולים ועד מדיח כלים: המצאות נשיות