עבור המון נשים בעולם, מידה 38 היא דבר לשאוף אליו, אבל עבור תעשיית האופנה האכזרית נשים במידה הזו נחשבות "גדולות מדי". רק תשאלו את טיפאני ניוסון (24) שניגשה לסוכנות דוגמניות כשהייתי במידה הזו ונענתה שהיא מקומרת מדי ושתוכל לדגמן "רק אם תרזי שתי מידות במכנסיים".

עוד בערוץ הנשים:

"היה עלי כל כך הרבה לחץ לרזות ולא רציתי שבנות אחרות ירגישו ככה. היום אני יודעת שאת יכולה להיות 'גדולה' וסקסית בטירוף", סיפרה. "אבל אז המלהקים בסוכנות הדוגמניות אליה הגעתי אמרו לי שיש לי פנים יפות אבל גוף גדול מדי. הם המליצו לי לרזות למידה 34, למרות שהייתי עור ועצמות".

טיפאני ניוסון (צילום: dailymail)
כיום הקריירה שלה משגשגת | צילום: dailymail

"כששיחררתי את השפה הדיאטטית - נהייתי שמחה"

ניוסון, שהיא גם רקדנית מקצועית, סיימה בגיל 19 לימודים בבית ספר מקצועי לריקוד והמשיכה לגשת לליהוקים למרות שקיבלה את אותה תשובה בכל פעם: "כולם אמרו לי שאני יפה אבל גדולה מדי ולכן לא קיבלתי עבודות. אמנם יש לי אישיות חזקה, אבל בסופו של דבר ההערות שלהם חילחלו", סיפרה. וכאילו שזה לא מספיק, גם בן הזוג שלה דאז ליבה את האש: "הוא היה מאוד ביקורתי כלפי. הוא אמר לי מה לאכול וכל הזמן שפט אותי. הוא נהג לומר לי שאני אוכלת יותר מדי ושאני אשמין. הפכתי אובססיבית עם ספירת קלוריות והקטנתי את הכמויות שאכלתי משמעותית. אחרי שנתיים נפרדנו וחשבתי שלעולם לא אהיה טובה מספיק - לא לגברים ולא למלהקים". בנקודה הנמוכה הזו, אמא של טיפאני שמה לב שמשהו לא בסדר: "הפסקתי ללכת לליהוקים כי רציתי להיות רזה יותר. אמא שלי ראתה שמשהו לא בסדר איתי והחליטה לשים לזה סוף. היא עודדה אותי ללכת לליהוק לקמפיין של שיער וכשהודיעו לי שהתקבלתי - הייתי בהלם. אחר כך הבנתי שהם בחרו אותי בגלל שאני - אני ולא היה עוד טעם לנסות להפוך באובססיביות למה שאני לא".

טיפאני ניוסון (צילום: dailymail)
"יש לי ציצים ותחת ואני מתה על הגוף המקומר שלי!" | צילום: dailymail

ניוסון החליטה להפסיק להילחם בגופה ולהפסיק לנסות לרצות אחרים: "שנאתי את העובדה שבזבזתי כל כך הרבה זמן בלרקוד לחליל של אחרים. כשהפסקתי לעקוב אחרי האכילה שלי ושיחררתי את השפה הדיאטטית נהייתי שמחה. אז גם שמעתי שדוגמנות במידות גדולות הופכת לקטע חם והתעניינתי בזה, אבל באופן אירוני - הייתי קטנה מדי כדי לדגמן מידות גדולות. החלטתי שאני ממשיכה לרקוד אבל אוכלת באמת מה שבא לי. עבדתי בבר מקומי ואכלתי המון אוכל משמין", היא צוחקת.

"נשבעתי שלעולם לא ארזה שוב"

"התחלתי להרגיש בטוחה בעצמי. כשהבטתי בראי ראיתי קימורים ואהבתי את הדרך שבה גופי ממלא את השמלות שלי. באותה תקופה פגשתי את בן הזוג הנוכחי שלי. כשהוא ראה תמונות שלי מהתקופה הרזה, הוא הודה שהוא לא היה מתחיל איתי אם הייתי נשארת כך. הוא אוהב מקומרות עם הרבה בשר". בתמיכתו של בן הזוג, טיפאני החליטה להשמין אפילו יותר: "קראתי על אודישנים לדוגמנות מידות גדולות וחשבתי לעצמי שאם אשמין קצת יותר - יהיה לי סיכוי טוב להתקבל. אכלתי הרבה עוגות והגעתי למידה שלי כיום - 46. נשבעתי שלעולם לא ארזה שוב".

טיפאני ניוסון (צילום: dailymail)
"הוא הודה שלא היה נמשך לגרסא הרזה שלי". עם החבר, ג'יימס | צילום: dailymail


באודישן הראשון אליו הלכה עם המידה החדשה, היא לא ידעה למה לצפות - "זה היה אודישן לפרסומת בטלוויזיה ולא חשבתי שאקבל אותו. כל התגובות של המלהקים מהתקופה הרזה שלי רצו לי בראש. להפתעתי הם בחרו אותי ולא רק זה - הם גם אמרו לי שיש לי גזרה מדהימה! מאז הקריירה שלי בדוגמנות סוף סוף תפסה תאוצה והתחלתי לעבוד".

טיפאני ניוסון (צילום: dailymail)
"אכלתי הרבה עוגות" | צילום: dailymail

את התהליך כולו היא מסכמת כ"מעצים" ואומרת: "עכשיו אני מרגישה כל כך יותר נשית! יש לי ציצים ותחת ואני אוהבת את הגוף המקומר שלי. ללכת על המסלול היה אחד הרגעים הכי טובים בחיים שלי. חשוב לי להדגיש שאני שומרת על הבריאות שלי, ומתעמלת באופן קבוע. אני דואגת להישאר חטובה - כדי להיראות טוב בליהוקים. הבריאות הנפשית והפיזית שלי - מעולם לא היו טובות יותר".

>> ניצחה את האנורקסיה - והפכה לגורו של קבלה עצמית