קים קרדשיאן, קייטי פרי ואפילו מילה קוניס הכחושה - כולן עברו התפחה דיגיטלית תחת ידיו של דייויד לופרה, אמן ספרדי צעיר, שטוען בתוקף כי מראה ה"פלוס סייז" שהוא מעניק להן הופך אותן לאטרקטיביות יותר. 

"הרבה גברים מבקשים ממני לעשות את זה", מסביר לופרה. "אמה ווטסון, ג'ניפר לורנס וקים קרדשיאן הן הבקשות הכי פופולריות, וכבר ביקשו ממני גם את איגי אזאלייה, ריטה אורה ואפילו את הנסיכה אלזה". 

תבינו, מלאות הן הכי יפות

לופרה, שבעצמו יוצא עם בת זוג "מלאה", כהגדרתו, אומר כי הוא מסכים לחלוטין עם חבריו ולקוחותיו, וסבור כי התמונות המשופצות שלו עושות חסד גדול עם הנשים שמצולמות. אנחנו חושבות שזה קצת חצוף מצדו להחליט למישהי מה טוב לה ולשפץ את המראה שלה ללא הסכמתה, אבל חייבות גם להודות שהעבודות מסקרנות ושהאג'נדה מעניינת.

קייטי פרי כשמנה (עיבוד: David Lopera/News Dog Media, dailymail.co.uk)
קייטי פרי כשמנה | עיבוד: David Lopera/News Dog Media, dailymail.co.uk

לופרה משתעשע עם נשים ופוטושופ כבר כמה שנים, אבל קנה לעצמו פרסום עולמי כשתמונה "מושמנת" של קייטי פרי שיצר הפכה ויראלית לפני כשנה. "אחרי התמונה התחלתי לקבל הרבה הזמנות באי-מייל מגברים, ואני מעריך שעד היום עשיתי כ-200 'השמנות", מסביר לופרה. "אני עובד כמה שעות טובות על כל תמונה, ולפעמים לוקח לי אפילו שבוע לעבד תמונה אחת - במיוחד כאשר הבקשות של המזמין ספציפיות מאוד. בינתיים זו הכנסה צדדית, אבל אני מקווה שבקרוב אוכל להפוך את זה למקצוע שלי. אני פשוט מקווה שדרך התמונות שלי יבינו שנשים מלאות הן הכי יפות, והדעה הרווחת, לפיה יפה חייבת להיות רזה, תשתנה". 

מילה קוניס כשמנה (עיבוד: David Lopera/News Dog Media, dailymail.co.uk)
מילה קוניס כשמנה | עיבוד: David Lopera/News Dog Media, dailymail.co.uk
קים קרדשיאן כשמנה (עיבוד: David Lopera/News Dog Media, dailymail.co.uk)
קים קרדשיאן כשמנה | עיבוד: David Lopera/News Dog Media, dailymail.co.uk
_OBJ