על פי הקלישאה הרווחת, אם יש לך בוש ואת מסתובבת בעולם עם ואגינה שלא נראית כאילו זה עתה סיימה גן חובה - משמע את אישה מוזנחת, נטולת חיי מין או חלילה, הנורא מכל, פמיניסטית. וזה באמת קצת חבל, כי אני, שחתומה רק על שם התואר האחרון, מאמינה שמגיע לוואגינה שלי להתהלך במעיל פרווה שווה, כיאה לדיווה שהיא. כי באמת, להתבייש בבוש זה כל כך דור ה-Y.

בין אם אנחנו מעצבות את הגינה ובין אם אנחנו אוהבות לתת לה לצמוח פרא מתוך אמונה שאריה אמיתי יודע את דרכו בג'ונגל, מדובר באיזור רגיש שדורש יחס מיוחד. לכן, מה רבה הייתה שמחתי לפגוש בשיטוט אינטרנטי תמים בשמן מיוחד ואסתטי למראה העונה לשם FUR, מה שבהחלט מרמז על ייעודו החשוב: לגרום לך לרצות ללטף את הפוסי שלך. וגם ללחוץ על כפתור ה-"משלוח אקספרס".

מה ההבדל בין שמן לשיער הערווה לסתם שמן גוף ריחני? יתכן שמבדקים דרמטולוגים וגיניקולוגים. וזה המון כשמדובר באיזור סביב איבר שיודע להיות מאוד נקמן כשאת מתפשרת על איכות. אז FUR, שעבר את המבדקים האלה בדיוק, מיועד לשימוש יומיומי – על שיער הערווה ומסביב לו – ומבטיח לרכך את שיער הערווה ולנקות את הנקבוביות כך שלא תסבלי מצמיחה פנימית (מה שמוכר כ"שיערות כלואות"). הוא ניחן בריח אורנים עדין שמתפוגג תוך מספר דקות למען לא יחבל בריח גופך הטבעי (או במין האוראלי, אם שפר עליך מזלך), ומצוין גם לרגליים, לבתי השחי ולזקנים (לא, לפמיניסטיות אין זקן, אבל לפעמים יש להן בויפרנד שווה/היפסטר).

מה אומר לכן, חברות? הטוטה מבסוטה. מדובר במוצר הטיפוח הכי שווה שנתקלתי בו לאחרונה, כזה שעוד עלול לגרום לי להתקלח בחורף מדי יום. אלוהים יודעת שגם אתן צריכות את הדירבון הזה.

 

שמן לערווה
ערב טוב לך. שמן הערווה

44 דולר באתר furyou.com