עד כמה את מנצלת את שמלות הערב החגיגיות שיש לך בארון? את יודעת, אלה שקנית לחתונה של החברה הכי טובה שלך לפני שנתיים, שילמת עליהן את מיטב כספך וגילית שבסופו של דבר הן הפכו להיות פריט חד פעמי שאת פשוט לא יכולה למחזר? אז מה, תרכשי שמלה חדשה לחתונה של חברה אחרת? תשקיעי מאות שקלים מהמשכורת שאין לך לפריט למסיבת סליבסטר שאת חייבת לדפוק בה הופעה? לא רעיון כל כך חכם.

שמלה להשאלה - סטיילריבר
תני לנו לעזור לך לדפוק הופעה בכלום כסף. השמלה של עומרי גורן 1800 שקל | צילום: שי גולדשטיין לstyle river

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, ומציעים לך להיראות מיליון דולר לערב אחד מבלי לשבור קופת חיסכון. StyleRiver, חנות המעצבים של mako, יוצאת במהלך יוצא דופן שמבקש רק לפנק, לפנק, לפנק אותך. צריכה שמלת מעצבים או תכשיט שווה? את רק צריכה לשבת רגל על רגל בחמימות ביתך, לבחור את הפריט שעושה לך את זה, ואנחנו כבר נדאג לשלוח לך את שרצתה נפשך ואף לאסוף אותו בחזרה.

שמלה שחורה להשאלה - סטיילריבר
שמלה שחורה קטנה מעולם לא הייתה כל כך ראויה. שמלה של blush 729 שקל | צילום: שי גולדשטיין לstyle river

איך זה עובד?

מתוך מבחר שמלות הערב והאביזרים שאותן בחרה עבורך שירלי גליק, תוכלי לסמן שמלה, תכשיט או תיק ערב לניצול אישי באירוע המדובר שרלוונטי לך. את הפריט הנבחר תוכלי לשאול ללא כל תמורה, למעט שליחות וניקוי יבש. בין הפריטים המושאלים תוכלי למצוא שמלות של עומרי גורן, blush, sunday-rose, תכשיטים של קרן וולף ועוד.

תכשיטים להשאלה -סטיילריבר
הסוד הוא בתכשיטים. תכשיטים של קרן וולף 450-500 שקל | צילום: שי גולדשטיין לstyle riverאין תמונה
נטע גרטי עם צמיד של קרן וולף. לא רק היא יכולה

האותיות הקטנות

כמה זמן: הפריט מושאל ל-72 שעות: הוא יישלח אל ביתך יומיים לפני האירוע, כך שתוכלי לראות, למדוד ולהתאים את הלוק כולו, והוא יישאר אצלך עד למחרת האירוע.
המחיר?
ללא תחרות. מחירי השמלות עומדים על 700-2000 שקל. לך זה יעלה 100 שקלים בלבד, שכוללים את השליחות לביתך, האיסוף חזרה וניקוי יבש. במידה שתבחרי לשאול תכשיט, מחיר הטיפול עומד על עד 60 שקל, בהתאם לתכשיט המדובר.
מה הקטץ'? ובכן, אין כזה. אנחנו פשוט סאקריות של סיפור סינדרלה. מה שכן, מאוד נשמח אם תעבירי לנו צילום שלך מהערב המיוחד עם השמלה החדשה שלך, ואנחנו כמובן נשמח להשוויץ בחזרה.

>> מה לבשו דיירות האח הגדול בכניסה לבית?
>> עוד הפתעות מחנות המעצבים: