אחרי שכבר סיימנו לטאטא את כל השאריות שנותרו מחתונתה של קייט המלכותית, נחגוג בסוף השבוע את נישואיה של הנסיכה האמיתית. קייט מוס (37), אחת הדוגמניות הבודדות שהתואר דוגמנית-על באמת הולם אותה, תינשא לכוכב הרוק ג'יימי הינס (41), סולן להקת הקילז ובן זוגה בארבע השנים האחרונות.

אין תמונה
1991: תמונות שהתפרסמו לאחרונה מהפקה של קייט בת ה-17 מדגמנת שמלות כלה

ג'ון גליאנוהוא השם מאחורי שמלת הכלה של קייט?

האירוע, שכבר זכה לכינוי "מוס-סטוק", יימשך שלושה ימים עם רשימת אורחים נוצצת מצמרת עולם האופנה והמוסיקה. המוזמנים לחתונה, שעלותה מוערכת בכחצי מיליון ליש"ט (כ-3 מיליון שקל), יגיעו לביתה של מוס בכפר בפרברי העיר הקטנה לקלייד שבאנגליה. שם הם יוכלו להסתובב בין עשרות תמונות מקריירת הדוגמנות של כלת הרוקנרול.

וגם אחרי 20 שנה בביזנס, הילדה הרעה של עולם האופנה שהמציאה את המושג "הרואין שיק", ונתפסה מסניפה קוקאין, לא תוותר כנראה על הזדמנות לשערוריה. שמועות עקשניות טוענות כי ג'ון גליאנו, חברה של מוס משכבר הימים, והיום פרסונה נון גראטה בעולם האופנה, שוקד בניו יורק על שמלת הכלה שלה. עד שיגיעו תמונות החתונה של מריו טסטינו שיגלו לנו אם קייט בחרה שוב בפרובוקציה או שגם היא הפכה לבריידזילת מיינסטרים טיפוסית, הלכנו להיזכר בכמה מהרגעים הגדולים בקריירה שלה.

אין תמונה
1993: בגיל 19, על שער ווג הראשון שלה
אין תמונה
2001: על השער הראשון של ווג פריז בעריכת קארין רויטפלד
אין תמונה
2006: הבחירה של ואניטי פייר לשער גיליון הסטייל
אין תמונה
קייט מוס בווג פריס

רוצה עוד? היכנסי ל-Fashion Forward לעוד תמונות בלתי נשכחות של קייט מוס

>> מניקול ריצ'י ועד קייט מידלטון: כך תהיי כלה לוהטת