כשמגיעים לדבר על קמפיין לנז'רי מושקע ומפואר, רוב חברות ההלבשה התחתונה היו מעדיפות לשכור את ג'יזל ודומותיה כדי לדגמן את חזיית הפוש אפ החדשה שלהן, אבל לא בית הכלבו Hema. הוא דווקא נקט בגישה לא צפויה, כשהחליט ללהק גבר שיאייש את התפקיד הסקסי.

אנדריי פג'יק (צילום: צילום מסך אתר dailymail)
תודי שלא היית מנחשת לעולם שזה גבר. בלי ציצים. אנדריי פג'יק | צילום: צילום מסך אתר dailymail


הדוגמן הנבחר הוא אנדריי פג'יק בן העשרים שכבר עשה היסטוריה כשדגמן עבור קו הנשים וגם עבור קו הגברים של ז'אן פול גוטייה ואף נכנס לרשימת הנשים הסקסיות של מגזין הגברים FHM, בדרך להפוך לדוגמן האנדרוגיני הכי מבוקש בעולם, אבל דומה שגם עבורו תחום ההלבשה התחתונה הנשית הוא שיא חדש בקריירה.

"גם הבחורה הכי שטוחה תהפוך לקימורים עם הפוש אפ שלנו"

לדעת אנשי השיווק של בית הכלבו ההולנדי, הדוגמן יליד סרביה, שגדל באוסטרליה, הוא דווקא בחירה מושלמת כדי להציג את קו חזיות הפוש אפ שלהם – לא רק שכל קמפיין שפג'יק לוקח בו חלק זוכה לסיקור עולמי מקיף, גם העובדה שאין לו באמת קו מחשוף (בכל זאת, גבר) מדגישה את הנקודה החשובה שהם רוצים להעביר באופן הכי ברור: שגם הבחורה הכי שטוחה בעולם תהפוך לקימורית מושכת אם תרכוש חזיית פוש אפ מליין החזיות שלהם.

אין תמונה
וככה הוא נראה נטול חזיית פוש אפ. אנדריי פיג'ק

בחברה טוענים שחזיית ה"מגה פוש אפ" שלהם יכולה להגדיל את מידת החזה בשני קאפים, טענה שנראית די אמינה אחרי בחינת התמונות של פג'יק נטול החזה, שנראה בהן כבעלים הגאה של חזיה במידה B  לפחות.
אנדריי פג'יק (צילום: צילום מסך אתר dailymail)
רוצה לדעת שהפוש אפ עובד? אין כמו גבר שטוח שיוכיח לך את הנקודה | צילום: צילום מסך אתר dailymail
אנדריי פג'יק (צילום: צילום מסך אתר dailymail)
היית רוצה את המחשוף שלו? את יכולה | צילום: צילום מסך אתר dailymail

למרות שהתמונות שוחררו רק לפני מספר ימים, הן כבר עוררו הד תקשורתי באתרים שונים, כמו גם גל של תגובות בפייסבוק ובטוויטר. אחד הגולשים כתב: "הקמפיין הזה גאוני, אנדריי פג'יק מקדם חזיית פוש אפ?! אם בחור נראה טוב בחזייה הזו, היא בטח אחת הדברים הטובים!", וסוכנו של פג'יק הוסיף שמדובר בקמפיין "מהפכני": "מעולם לא שמעתי על גבר שעשה קמפיין הלבשה תחתונה עבור נשים בעבר". האמת שגם אנחנו לא, ואחרי מבט חטוף בתמונות הסקסיות של פג'יק, אנחנו חייבות להודות שאנחנו קצת מקנאות.

>> צפו: תשדיר שערורייתי נגד זנות שמסעיר את אירופה