גברים יקרים, אם עד עכשיו חשבתם שהאישה שלכם יכולה להיות מכורה רק לנעליים ולתיקים, כדאי שתשמעו על האובססיה החדשה והלא פחות מהנה שלנו: משקפי שמש. ניקול ריצ'י, שמשמשת לנו דוגמה מהלכת, מתגאה בלא פחות מ-200 זוגות כאלה – שזה לא רחוק מזוג לכל יום בשנה. פייר? אנחנו הכי מבינות.

משקפי שמש - ניקול ריצ'י (צילום: Katy Winn, GettyImages IL)
מכורה למשקפי שמש. לה יש תירוץ טוב, ולך? | צילום: Katy Winn, GettyImages IL

"זאת לא אובססיה. זה תחקיר גרידא"

בראיון למגזין Teen Vogue הגנה כוכבת הריאליטי בת ה-29 על האובססיה-לכאורה, והסבירה שלמעשה מדובר בתחקיר. מאוד מעמיק, זה נכון, אבל עדיין תחקיר. אחרי הכל, בבעלותה מותג האקססוריז המצליח house of harlow, ויודעת כל מעצבת שעליה לבדוק טוב טוב מה יש בשוק, כמה ולמה. עוד אמרה ריצ'י שהיא מקפידה להתהלך בעצמה עם כל מה שהיא מעצבת ומוכרת להמונים. הסנדלר הולך יחף? לא במקרה שלה. עוד היא מגייסת לעזרתה טיעון מוכר מאלה שתמיד עובדים: לדבריה משקפי השמש עוזרים לה מאוד בימים קשים, כשהיא עייפה ונטולת מייק אפ וצלמי הפפראצי אורבים מאחורי כל שיח.

 כך או כך, בארון הפרטי של ריצ'י תוכלו למצוא הכל מהכל: ממשקפי ג'קי אונסיס ענקיים שסוגרים את פניה הקטנטנות, דרך משקפי וינטג' וג'ון לנון, ועד משקפיים חתוליים ומה לא.

חיה על תורת האקססוריז

ריצ'י היא ללא ספק טיפוס שמיישם את תורת האקססוריז בחיי היום יום. כשנשאלה כיצד היא מייצרת את חותמת הבוהו-שיק שלה, אמרה שהיא מקפידה על פריטי לבוש בסיסיים כמו ג'ינס וטי-שירט, ועליהם מוסיפה את כל האקסטרות הצבעוניות. "ניתן לשנות כל מראה עם אביזרים נלווים. ואני מדברת על משקפי שמש, צעיפים, סרטים לשיער, נעליים וכמובן תיקים".

ניקול ריצ'י - ג'ינס (צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL)
"הסוד הוא באקססוריז". אומרת ומקיימת | צילום: Jamie McCarthy, GettyImages IL


מה לגבי נעליים באמת? ובכן, ריצ'י מקפידה לשמור בראש ובראשונה על נוחות. זאת הסיבה שלא נמצא אותה מהדסת על עקבי ענק, היא וגם לא תעצב כאלה. "נוחות היא במקום הראשון עבורי. יש לי הרבה נעליים גבוהות אבל הן מונחות על פלטפורמות, כך שזה מרגיש כאילו אני צועדת על נעל שטוחה. אני לא מהטיפוסים שיסבלו על 25 ס"מ של סטילטו. כל הנעליים שבקולקציה שלי נשענות על פלטפורמות ליצירת גובה, ובעלות כרית פנימית שמנעימה את הצעידה".

יש לך אובססיה אישית משלך? ספרי לנו עליה.

>> אופנה: מה אפשר לקנות עם התלושים לחג
>> מעדיפה שופינג בלי לצאת מהבית? הכנסי לחנות המעצבים