קים קרדשיאן במכנסיים צמודים
קים קרדשיאן במכנסיים צמודים שמציגים את הישבן המפורסם שלה
תכירי את החזייה החדשה שלך, רק מה שלא תעשי - אל תנסי לכרוך אותה סביב דדייך. החדשה מבית ספנקס (Spanx) מיועדת דווקא לאיבר נמוך מזה: היא אמורה להתיישב בול על הישבן שלך. חזיית ה"בוטי" מציעה את הפתרון הקים קרדשיאני לנשים מאותגרות עכוז. הרעיון הוא להעניק תמיכה נוספת גם מאחור.  העיצוב שנקרא “Trust Your Thinstincts Booty Bra” ובתרגום חופשי, "סמכי על האינסטינקטים הרזים שלך, נראה כמו מכנסי סבתא מחטבים וגבוהים ובזכות שכבה נוספת וסודית, אלה יארזו את האחוריים וישוו לו מראה זקוף וגאה".

לעוד כתבות בערוץ הנשים:
>> "והאוסקר לישבן המושלם של הוליווד הולך ל..."
>> מי לובש את המכנסיים בקשר הזה?
mako נשים: מחכות לך בפייסבוק                                                                                                     

החברה להלבשה תחתונה ספנקס הושקה בשנת 2000 על ידי שרה בלייקליי, יזמית בת 42, שמגלגלת היום מיליארדים. הברקת החזייה לישבן היא ההמצאה האחרונה של בלייקלי שנולדה כתוצאה מנתונים שעלו במחקר חדשני. אלה גילו כי כי ישנה עלייה משמעותית ומתמדת בדרישה לניתוחים להגדלת ישבן בארצות הברית, ובניו יורק בפרט. ובמספרים: יותר מ-378,000 נשים בתפוח הגדול בדקו אפשרות לעבור את ההליך בין נובמבר 2013 לינואר 2014, מספרים שגדולים פי שלושה מאלה שבלוס אנג'לס, מיאמי ואטלנטה. מה שבטוח הוא שכולן רוצות דבר אחד: את האחוריים של ניקי מינאז', ביונסה וקים קרדשיאן.

ובכן, כעת הן יכולות להשיג חיקוי של זה בעזרת החזייה. זו מגיעה בשני צבעים: שחור ואוף ווייט, ובמידות אקסטרה סמול עד אקסטרה לארג'. המחיר: 58 דולרים וניתן להשיג אותה באתר הרשמי. מה דעתך? 

חזיית ישבן של ספנקס (צילום: dailymail.co.uk)
חזיית הישבן של ספנקס. תפריד, תמשול ותזקוף | צילום: dailymail.co.uk
חזיית ישבן של ספנקס (צילום: dailymail.co.uk)
חזיית הישבן של ספנקס. משטיחה את הבטן, מעלימה בליטות מהמותניים ויוצרת לך ישבן זקוף במיוחד | צילום: dailymail.co.uk