רק השבוע, דיווחנו על תקרית השמלה הזהה של אלין ושפרה באותו האירוע. ובכן, באמריקה סיפורים מסוג זה הם עניין מוכר וידוע. הפעם זה קרה ליורשת ולאחות של, ניקי הילטון והשחקנית ג'ימי קינג. השתיים הגיעו לחגוג במסיבה של רשת "פרנץ' קונקשיין" בלבוש תואם, לא מכוון מראש אבל מאוד מושך את העין: שמלת מיני צמודה בהדפס נמר. במקום להחמיץ פנים ולהתרחק האחת מהשנייה, אלה העדיפו להעניק שואו אמיתי למצלמות. שאפו! 

ג'ימי קינג וניקי הילטון (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
בואנה, אחותי, יפה השמלה שלך. מי לבשה את זה טוב יותר? | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

"ביצענו את עבירת האופנה האולטמטיבית"

הילטון וקינג מכירות שנים והן חברות טובות, מה שכנראה שיחק לטובתן ועצר אותן מלעשות מעשה. למען האמת, הצמד המנומר הזה הצליח להראות פירגון אותנטי נפלא אל מול עדשות הפפראצי. מאוחר יותר, בשובן הביתה, צייצה הילטון בטוויטר שלה: "אחותי, ג'יימי ואני ביצענו את עבירת האופנה האולטימטיבית כשהופענו באותה שמלה לאותו אירוע". ג'ימי מיהרה להגיב: "כן! היה כל כך כיף! מתגעגעת אליך".

אלין לוי ושפרה קורנפלד בשמלה זהה (צילום: mako)
קורה. קרה. שטויות. אלין ושפרה בשמלה תואמת | צילום: mako

ובכל זאת, על אף ההרמוניה, הפירגון והאהבה הגדולה, אין מנוס מלענות על השאלה: מי לבשה את זה טוב יותר? ובכן, על אף שמדובר בשתי פיגורות לוהטות שנראות טוב גם בתוך שק שינה, אנחנו מוכרחות להצביע עבור ניקי שבחרה להדק את הגזרה הישרה בעזרת חגורת מותן עבה. מצד שני, ג'יימי שמרה על לוק יותר נונשלטי שעובד טוב בזכות ה-90-60-90 הטבעי שלה.

ג'ימי קינג וניקי הילטון (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
לא צריך דרמה. זה רק אופנה. ניקי הילטון וג'ימי קינג ספורטיביות להפליא | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

חבל שלא הקשבת לבת שלך

אבל יש גם כמה שלא מקבלות את סיפור "התאומות הספונטניות" בעין כה לבבית. ברוק ברק וכרמן אלקטרה נתפסו גם הן בשמלות זהות בעלת הדפס זברתי משהו. יכול להיות שהבעיה היא במראה הקוגריות השולט? איך שלא יהיה, ברוק צייצה גם היא: "שתי נשים אחרות לבשו את אותה שמלה שאני לבשתי לאירוע. כמה חסר טעם!!!" זו אף הודתה שכאשר מדדה את השמלה בבית, בתה לא ממש התחברה ללוק. "ירדתי במדרגות והבת שלי אמרה: 'איכס אמא, את נראית מפחיד – לא בדיוק התגובה שציפיתי לה". טוב, לפחות היא כנה. בפעם הבאה, תקשיבי לה. קטנה קטנה אבל מבינה באופנה.

כרמן אלקטרה וברוק ברק (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
הייתה צריכה להקשיב לבת שלה. ברוק ברק (משמאל) וכרמן אלקטרה | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

>> פנטנים בהלבשה תחתונה שיעשו אותך חטובה, רזה וגבוהה ברגע אחד
בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver