הטרנד השבועי לא מיועד לנשים שלובשות עדיין גוזיות מכיתה ו', משאילות חזייה מאמא לאירועים מיוחדים וקונות תחתונים בשוק. מצד שני, הוא בהחלט יהיה אהוב על הגברים. הם אולי לא יידעו לזהות אותו כטרנד ולהעריך אותו כאמירה אופנתית מובהקת, אבל אין ספק שהוא יצעק להם ממרחקים: קבלו את ה-חזייה.

הדבר הנכון העכשווי מדבר על מראה מינימליסטי למדי בחלק העליון (חזייה או סטרפלס חשופים ונגישים עם פיסת בד על הזרועות שלא נועדה להסתיר דבר או לחמם) וחלק תחתון חסוד למדי (מכנסיים או חצאיות ארוכות במיוחד). עקרונית מדובר במראה שבא והולך אבל נדמה שמפעם לפעם, הוא מקצין ומשתדרג. למה? כי אומרים שזה סקסי. האמנם?

קולאז' 1 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
לפעמים לא צריך להשאיר מקום לדמיון | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
אם ליידי גאגא יכולה, למה אנחנו לא?

נציגה אחת שכבר אימצה את הלוק, לפחות לערב אחד, היא נינט. מצד שני, ממש באותו אירוע היא גם חבשה כובע גזר על הראש, כך שקשה באמת להתייחס לזה ברצינות. ובכל זאת, ביקשנו לקבל חוו"ד מקצועית בנושא. "מדובר באחד הטרנדים החמים שעומדים להגיע אלינו באביב/קיץ 2010", אומרת לנו הסטייליסטית דלית לאומי, שכן, מוכרת לכם מהיומיים הראשונים בבית האח. "ראינו אותו על מסלולי האופנה, כמו גם על לא מעט מפורסמות. הטרנד הזה משלב למעשה עוד אחד בתוכו – החזייה המבצבצת לצד החזייה שנגלית מתחת לחולצות תחרה שקופות, כמו במקרה של קייטי הולמס וקריסטין קוואליר", היא מסבירה.

קולאז' 2 (צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL)
שעתן היפה של החזיות הגיעה | צילום: Frederick M. Brown, GettyImages IL

בעינינו, מדובר בטרנד שיכול לעלות מהר מאוד על המסלול הלא נכון ואנחנו נהיה האחרונות שנתנגד לכך, אבל אם הוא בכל זאת כאן כדי להישאר לאפיזודת קיץ חביבה, כדאי לדעת מה לעזאזל עושים איתו. לדברי לאומי, לוק החזייה יכול בהחלט לתפקד כמראה יומיומי, כמו גם מתאים לערב, בתנאי שיודעים לעשות את זה נכון. "המראה יכול בהחלט להתפרש כפרובוקטיבי מדי, אבל אם מקפידים לאזן את הלוק עם פריטים מסוגננים שגם עוטפים את כל השאר, הוא יכול להיראות אופנתי ונכון. ואם מדונה וליידי גאגא יכולות, למה אנחנו לא"?

קולאז' 3 (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
נונשלנטי אך נוטף סקס במידה | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

חושפני מחד, חסוד מאידך עאלק

 אז איך עושים את זה חושפני וחסוד בעת ובעונה אחת? ובכן, למראה יומיומי, קייצי וחינני וכזה שלא יגרום לאנשים לשאול כמה את גובה לשעה בחצר, דלית ממליצה לבחור חזיית מתחת לחולצה אוורירית וקלילה וודאי שלא שקופה. משהו כמו חולצת טריקו פשוטה או חולצה גברית רופפת. "לזה תוסיפו ג'ינס ונעליים שטוחות והמראה יכול לתפקד כלוק חמוד ופלרטטני ליום". לערב, תוסיפו למראה הקודם ג'קט עור או בלייזר עם נעל ערב, ושיחקתם אותה עם מראה נונשלנטי נוטף סקס במידה.

 עכשיו רק נותר לך לחדש את ארסנל החזיות שלך לכאלה שעושות לך טוב לציצי, כלומר מרימות אותו. זה המינימום שאת יכולה לעשות למען הדדיים שלך רגע לפני שאת מוציאה אותם לסיבוב פומבי בציבור.

>>  שמנה? בג'מייקה תחשבי לוהטת
>> רוצה להתפנק ביום ספא על חשבוננו?