למי שפספסה את הממו, טרנד הסבנטיז כבר חזק איתנו - ואיתו הג'ינסים המתרחבים, אחד הסממנים המובהקים של העשור העליז, שאפיינו כל כך את ילדי הפרחים. קוראים להם פדלפון או סאן טרופה, והם אינם סתם עוד ג'ינס בארון, שכן יש להם את היכולת המופלאה לקצר אותנו, להשמין אותנו ולגרום לנו להיראות כליצניות. מזל שאנחנו כאן כדי להקדים תרופה.

אין תמונה
לא חייבת להיראות ליצנית. הג'ינס של seven

דבר ראשון, בבקשה להירגע

אז איך אנחנו אמרות ללבוש את הטרנד הזה? בידינו התשובות. קודם כל, אזעקת הרגעה עולה ויורדת: לדברי שירלי גליק, סטייליסטית, קנייניית ועורכת תוכן StyleRiver, הגזרה של מכנסי הג'ינס החדשים, הקרויה flair, אכן מזכירה מאוד את הפדלפון משנות השבעים, אבל מדובר בגזרה מעודנת יותר שבה ההתרחבות של המכנסיים כלפי מטה מתונה יחסית.

"אין ספק שמי שנהנית מסקיני בארון כמוני צריכה להיערך מחדש ללוק המתרחב", היא מוסיפה. "ראשית, חשוב להבין שמכנסיים מהסוג הזה יכולים בהחלט לשוות לנו מראה גבוה וגבעולי, בהנחה שיודעים איך לעשות את זה".

מראה קלאסי ונקי: כך תתלבשי בהתאם

הדרך הטובה ביותר ללבוש את גזרת ה-flair היא ליצור מראה מחויט ונקי. "אם את בעלת רגליים ארוכות, התברכת ואת בהחלט יכולה ללכת על הקלאסיקה של שנות השבעים, קרי ג'ינסים בעלי מותן גבוהה והתרחבות מתונה בחלק התחתון". לבעלות אגן רחב או בטן ממליצה גליק לבחור בגזרת ביניים – מעט נמוכה יותר, כך שתחלק את גופן בצורה מחמיאה, ולא תבליט את מה שמוטב להצניע.

"הלוק הכי מוצלח בעיניי שמשלב את הגזרה הוא ג'ינס flair שאליו מותאמת חולצת כפתורים, או אפילו סתם טי-שירט אהובה ופשוטה שאינה צמודה לגוף. למעשה ניתן אפילו ללכת על טופ מעט רחב, להכניס אותו לתוך המכנסיים ולהוסיף חגורה להשלמת המראה". אם את לא חברה של חולצה בתוך המכנסיים, את יכולה לקחת גופייה צמודה יחסית ולהוסיף עליה חגורה דקה במותן.

אין תמונה
גזרת ה-flair: כך תתלבשי נכון


בתמונה:
1. חולצה מכופתרת של טופשופ ב-299 שקל. 2. כפכף הולנדי של shoes ל-StyleRiver ב-220 שקל. 3. תיק laster ל-StyleRiver ב-239 שקל. 4. נעלי עקב של shoes ל- StyleRiver ב-259 שקל. 5. חגורה של xsara fashion ל-StyleRiver ב-109שקל. 6. נעל סירה שטוחה shoes ל- StyleRiver ב-169שקל. 7. חולצה של טופשופ ב-399 שקל.

מה לגבי נעליים?
"ובכן, בשורות קשות בפי", אומרת גליק. "מכנסיים בגזרה כזאת מחייבים נעלי עקב גבוהות, ורצוי עם עקב רחב ועבה. אבל אני מבקשת בכל לשון של בקשה, ותרו על פלפורטמות. אם יש לך אישור מרופא שאינך יכולה לנעול נעלי עקב, ובורכת ברגליים ארוכות - אז ורק אז את יכולה להלך על נעליים שטוחות, אבל אל תשכחי לקצר את המכנסיים כך שלא תנקי מדרכות".

>> מתלבשות על האח: דנה רון על המוקד - נא להיפטר מהסטרפלס
בא לך סיבוב שופינג מהבית? היכנסי ל-StyleRiver