אין תמונה
השמלה הירוקה של בטי יכולה להיות שלך ב-710 דולר

בדומה ל"סקס והעיר הגדולה", גם סדרת המופת "הגברים של שדרות מדיסון" ("מד מן") מצליחה לשלב תסריט מצוין עם סטיילינג משובח. רק שבניגוד לארבע הנשים הכה עכשוויות מניו יורק, כאן אנחנו מדובר על אופנה מעשור אחר לגמרי שמוכיחה שהסיקסטיז הם הדבר הכי נכון  בשנת 2010. 

אם גם את מהמכורות לאאוטפיטים שגונבים את ההצגה, יש לך כעת הזדמנות לרכוש לעצמך כמה מבגדי מופת של הסדרה במכירה פומבית חד פעמית.

רכשי שמלה ועזרי למלחמה בסרטן

פריטי הווינטג' יהיו זמינים לרכישה באתר eBay עד ה-22 באוגוסט, וכל הכספים ממכירתם  יועברו למחקר ומציאת מזור למחלת סרטן הריאות. "עישון בשנות השישים היה קונצנזוס, משהו שראית בכל מקום אליו פנית.הדבר מראה עד כמה התקדמנו ושינינו את יחסינו בנוגע לעישון מאז", אומרת מפיקת התוכנית, סנדרה צ'יף. באמצעות התרומות למלחמה בסרטן מבקשים מפיקי הסדרה לומר שהעישון הכרחי לתסריט, לא לחיים האמיתיים, כך שבדרך מעוותת ככל שנקנה יותר, נעזור יותר.

אין תמונה
גם היא שם. השמלה המוזהבת של בובי בארט

במכירה תוכלי למצוא למשל את השמלה הירוקה של ג'ואן האלוואי (כריסטינה הנדריקס), השמלה הכחולה-ירוקה של בטי דרייפר (ג'נווארי ג'ונס) או האאוטפיט המוזהב לחתונה של החברה שלך, אותה לבשה בובי בארט (מלינדה מק'גרו). כל אלה נמכרים במחירים סבירים באופן יחסי - בין 360 דולר (לשמלה הכחולה) ועד 710 דולר (לשמלה הירוקה). אם את גם פתוחה לעיצוב פנים, תוכלי לרכוש את הכסאות, הכורסאות והספות שבמשרדים.

אגב, את לא חייבת להרחיק עד אי.ביי וגרסאות המקור. האופנה על הסט גרמה להיסטריה גדולה בקרב הפאשינסטות, כזו שהגיעה עד למסלולי האופנה של פראדה ולואי ויטון. כך ניתן לראות בגדים תואמים בהשראת התוכנית בתצוגת סתיו-חורף של השנה הנוכחית בתצוגות של המעצבים הגדולים, ואפילו ברשתות יותר עממיות - בננה רפבליק, למשל, שמציעה ליין שלם בהשראת הסדרה, גם לגברים וגם לנשים.

אין תמונה
המדריך המלא לאופנת מד מן, באדיבות בננה ריפבליק


מראה מד מן: עקרת הבית מהפרברים פוגשת את גרייס קלי

מי שעומדת מאחורי עיצוב התלבושות האלו על הסט היא ג'ני בריאנט, המעצבת הראשית של הסדרה, והיא זו שגם חברה לבננה רפבליק לצורך עיצוב הקולקציה. הרשת אף הוציאה פלייר שבו מדריך למתלבשת - כיצד תוכלי להשיג את הלוק של נשות "מד מן". הסוד טמון בחצאיות עיפרון, ז'קטים תואמים ועד סגנון עקרת בית פוגשת את גרייס קלי עם מחרוזת פנינים וזוהר פרברי משהו.

לואי ויטון בהשראת "מד מן" (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
בר רפאלי עושה מד מן בתצוגת אופנת סתיו-חורף של לואי ויטון | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

במידה שלא תצליחי לשים ידך על אייטמים במכירה הפומבית, את תמיד יכולה לרכוש את בגדי המעצבת היישר מאתר הקניות QVC.com, שם מציעה בריאנט קולקציה מגוונת של חצאיות, שכמיות, תיקים ותכשיטים, כפי שנראו על הדמויות בתוכנית, בפחות מ-90 דולר.

>> מה תלבשי לחוף מציצים? אאוטפיטים נכונים לחופי ישראל