אין תמונה
אהובי, קנה לי ארון בגדים כמו של קארי בראדשו

מה המתנה הכי שווה שקיבלת אי פעם מהבחור בחייך? סופשבוע בפריז? מטבח חדש? תכשיט עם כל היהלומים הנכונים? ובכן, הרשי לנו להעלות מעט את הרף: אישה אחת, בת מזל ומעצבנת למדי מלונג איילנד, משאירה אבק לכולנו. בעלה החליט שטבעת מטיפניס זה נדוש מדי, והחליט לפנק את אהובתו בחדר ארונות מפואר, זהה לחלוטין לזה שהיה לקארי בראדשו על סט הסרט "סקס והעיר הגדולה". וזה, חברות וחברים, מה שנקרא אהבה אמיתית.

37 מ"ר של אושר טהור 

הבחור היצירתי, האוהב, ויש להניח העשיר כקורח, הבין שאם בארון בגדים עסקינן, מוטב שיהיה הכי טוב שאפשר. הוא הגיע עד למעצבות הסט של הסרט, אשר אמונות על החדר היפה ביותר בדירתם הניו יורקית המעוצבת של קארי ומיסטר ביג - אותו חדר ארונות שמכיל את כל גרדרובת המעצבים המפוארת של קארי בסרט, עם עודף לעוד כמה אקססוריז.

המעצבות, לידיה מרקס וליסה פרנץ, נכבשו ברעיון הרומנטי, ולא יכלו לסרב להצעה המפתה. השתיים הסכימו רק לגלות שמדובר באיש עסקים, פנסיונר עם לב רחב וכיס רחב עוד יותר. הוא רשם לפקודתן צ'ק על סך 175 אלף בעבור חלל בגודל של 37 מטר מרובע. זה לא אומר לך כלום? ובכן, תחשבי על דירת חדר תל אביבית, ותוסיפי עוד כמה מטרים.

חדר הארונות המפואר כולל מגירות נעות עבור אקססוריז, כוורת המיועדת לתיקים, מדפים ומתלים לבגדי מעצבים, וכמובן מקום אחסון ללא פחות מ-400 זוגות נעליים. בסופו של דבר, יצא ארון שזהה לזה מהסרט מבחינת המבנה והעיצוב, בהבדל אחד: הוא אפילו גדול יותר מהמקור. אכן, עולם אכזר.

אין תמונה
"חלום שהפך למציאות". חדר חובה בכל בית

בעלת הבית החדשה של ארון הבגדים גאה לומר שהחדר החדש בביתה היה שווה כל שקל. "הן הפכו חלום גדול שלי למציאות". מה את אומרת, בא לך לנדב איזה מדף או שניים לבחורה שזקוקה למקום?

>> רגעי האופנה הגדולים בקולנוע: מאודרי הפבורן ועד קארי בראדשו

יש לך מקום בארון? היכנסי לראות מה חדש ב-StyleRiver