כשגברים עולים על עקבים, דומה ששוויון ההזדמנויות מקבל זווית חדשה לגמרי. גברים על עקבים? כן, יש דבר כזה ולא רק שדומה שהתחום משגשג, יש לו יופי של פרזנטורים. מטום קרוז, עבור לפרינס ועד נשיא צרפת סרקוזי. גברים נמוכים סבורים שגם להם מגיע לזכות בעוד כמה סנטימטרים, והם ממש לא רוצים לאבד נקודות בגין הגנטיקה שקיבלו מהבית. מדרס מסתורי, עקב קטן וגברי וכולם מאושרים. האמנם?

אין תמונה
וואי, אני בגובה העיניים של אשתי. תודה לעקב. טום קרוז מטפס לגובה

אין תמונה
הכי גבוה בעולם. לני קרביץ' בפלפטפורמה א-לה ליידי גאגא

נלחמים בגנטיקה ועולים על פלטפורמה

"לאנשים נמוכים אין שום סיבה לחיות", שר במלודיה קלילה רנדי ניומן, וכמובן הגזים. הם אמנם לא מצליחים לראות את כל מה שאנשים גבוהים רואים, ויתקשו לצאת עם דוגמניות, אבל מזה ועד לגרום להם להרגיש מיותרים בעולם, יש דרך ארוכה. עם זאת, הרבה מאוד גברים מאותגרי גובה לא מתביישים לקבל עזרה. תעשיית הסטילטו והפלטפורמות לגברים בשנת 2010 רק הלכה וגדלה, ויש לה כבר יופי של נציגים בשטח.

אין תמונה
מצחיק, מוכשר ומעט מאותגר. רוברט דאוני ג'וניור מטופף
אין תמונה
שנות ה-70 השמחות. ג'ון טרבולטה שולט על הרחבה מגבוה

הזמר הסקסי בטירוף לני קרביץ נצפה מדדה על מגפי פלטפורמה נשיים להפליא בעודו צועד לשבוע האופנה בניו יורק, ראסל ברנד (בעלה הטרי של קייטי פרי) בחר במראה של כוסית קלאסית כשלבש סקיני עם מגף אפור מוגבה. ויש כמובן את טום קרוז: גבר שווה לכל הדעות שהתברך, בשלל מתנות מלבד זאת של הגובה. על אף שניכר שהבחור לא מאויים מנשים גבוהות בחייו (ע"ע: ניקול קידמן, קייטי הולמס), הוא עדיין מנסה להשלים את החסך בדרכים מיוחדות משלו. הגבהה פנימית בנעליים ופלטפורמה בצורת עקב מרובע שמעניקה מראה גברי אך ללא ספק מורגש.

אין תמונה
כסף לא קונה גובה. סיימון קאוול עוזר לעצמו

הכירי את ה-meels: עקבים לגברברים

עוד גברים שנצפו מרחפים הם רוברט דאוני ג'וניור, סיימון קאוול הכל יכול, מיק ג'אגר המתגלגל, זאק פוזן המעוצב וכמובן הצרפתי ניקולא סרקוזי, שכל רצונו הוא להשוות כתף עם אשתו הנאה, קרלה ברוני. פעם הוא עומד על קצות האצבעות, פעם הוא משקיע בעקבים. ואם את חושבת שמדובר בגימיק נטול קשר למציאות, דעי שמדובר בתופעה של ממש. העקבים לגברים אף זכו לשם חדש ברשת: meels, שילוב של heels ו-men.

אין תמונה
סקיני ג'ינס ומגף גבוה. ראסל ברנד לא מאויים
אין תמונה
מה לעשות, מה לעשות שאישתי גבוהה כזאת. ניקולא סרקוזי

כעת השאלה המתבקשת היא האם היית רוצה לראות את הגבר שלך בנעליים שמרעישות כמו אלה שלך. או גרוע יותר – בעקב גבוה משלך. האם זה סקסי בעינייך? שתפי אותנו ואת הגולשים הנמוכים, שוודאי ישמחו לדעת אם שווה להם להשקיע בעוד כמה סנטימטרים.

אין תמונה
לגמרי באופנה. המעצב מארק ג'ייקובס
אין תמונה
תומך ב-meels. המעצב זרק פוזן
אין תמונה
הולך עד הסוף. הזמר ג'סטין טרנטר בנעליים של ניין ווסט
>> ואם כבר גברים-גברים, הנה לוח השנה הלוהט של כבאי ניו יורק