מזל טוב - כולם מסביבי מתחתנים. ואני מוצאת את עצמי מביעה חוות דעת על שמלות כלה. מה שגורם לי לתהות, שלא לומר להתלונן ולהתרעם: כל כך הרבה כסף על שמלה שתשמש אתכן לערב אחד ותחזור לחנות? הלוואי והיה בי הכוח להתחיל מהפכה. לו רק הייתן משתפות פעולה. אולי אני אגייס את כוכבות הוליווד לצדי?


המתלבשות הטובות של השבוע

אנג'לינה ג'ולי 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אנג'לינה ג'ולי | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

אנג'לינה ג'ולי, בכורה של "In The Land Of Blood And Honey" בניו יורק
נתעלם לרגע מהרזון החולני, כן? אנג'לינה ג'ולי מצליחה ללבוש בד שאף אחת מאיתנו לא הייתה צולחת – ועושה את זה בשמלה פשוטה אבל מאוד מבריקה. לפעמים ללכת על בטוח עובד, וזו הדרך היחידה שבה אנחנו מוכנות לקבל את אנג'לינה, כי כשהיא מנסה יותר מדי זה ניכר. הבעיה היחידה היא שזה אולי לוק קצת פשוט מדי להתהדר בו בסרט הראשון אותו היא מביימת. מצד שני, זה סרט על בוסניה. לא איזה סיפור אהבה מלא נצנצים.

ג'סיקה אלבה, אירוע התרמה לתינוקות בבוורלי הילס
ספוילר קטן: בקרוב תפורסם כאן הרשימה החשובה ביותר של השנה: רשימת המתלבשות הטובות ביותר של הוליווד סטייל – ולא נחשוף את כולה, אבל שמרנו מקום נוח ובטוח למדי לג'סיקה אלבה. האם לשתיים, שהודתה השבוע שממש קשה לה לעזוב את שתי בנותיה, הגיעה לאירוע ההתרמה החשוב, שנמצא ממש ליד ביתה, והצליחה גם השבוע לשלב את הזהב הכה טרנדי בשמלה לא קיטשית וכיפית. קייטי הולמס? ויקטוריה בקהאם? בשבילנו ג'סיקה היא אם השנה.

ג'סיקה אלבה 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'סיקה אלבה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

טיילור סוויפט, אירוע נשים במוזיקה בניו יורק
מי שגרפה את מירב הפרסים ב-AMA בחודש שעבר, אבל כבר נדמה שאף אחד לא מתרגש מזה, נראית מעולה גם עם התספורת החדשה. הצבע הכתום-אדום הזה, שהיה אמור להיות הלהיט של הקיץ, ולא היה חם מספיק ממש מצדיק את עצמו, והשילוב בין שקוף ואטום הוא משהו שטיילור סוויפט כבר הוכיחה שהיא יודעת לעשות. אולי להצמיד אותו לשפתון בגוון זהה זה קצת מוגזם, אבל היא בובה אמיתית.

טיילור סוויפט 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
טיילור סוויפט | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ליה מישל, בכורה של "New Year's Eve" בלוס אנג'לס
אם זה נכון, וליה מישל ואשטון קוצ'ר עושים סימנים של מוצי-קוצי, זה בהחלט השבוע של מישל. רק בשבוע שעבר הסברנו לכם למה היא אחת המתלבשות הכי גרועות של השנה, והנה נדמה כי אהובתנו קראה את מה שכתבנו, והפנימה. אם כך, השבוע היה השבוע שבו גילינו שיש לה גוף מדהים, עם השמלה הזו, ועם רגליים שהיא חשפה אצל ג'יי לנו, אצלו חשפה ששם משפחתה המקורי הוא צרפתי. לאה צרפתי אם כך, הכי אחת משלנו.

ליה מישל 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ליה מישל | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

מישל פייפר, בכורה של "New Year's Eve" בלוס אנג'לס|
לא בגלל השמלה הכנסנו את מישל פייפר לרשימה, אלא בגלל שהיא נראית לוהטת באופן בלתי ייאמן בכלל. בגיל 53, בלי בוטוקס, היא אחת הנשים המרהיבות בהוליווד. כבוד. 

מישל פייפר 7.12 (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
מישל פייפר | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL

המתלבשות הרעות של השבוע

אליסה מילאנו, בכורה של "New Year's Eve" בלוס אנג'לס
יודעת כל אישה שיש דברים שלא צריך להיזכר בהם, ונראה שאליסה מילאנו היא אחת מהם. יחסית לשאר הכוכבות שהגיעו נוצצות לפרמיירה של הסרט עתיר הכוכבים, היא נראית כמו מישהי ששכחה שהצבע של השטיח אדום. 

אליסיה מילאנו 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אליסה מילאנו | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'ניפר לאב יואיט, חגיגת חג מולד של רדיו KIIS FM בלוס אנג'לס
לפני פורים אנחנו הולכות למדוד תחפושות שערורייתיות של כבאיות/שוטרות/או שטן. כולן מתמצות לכדי שמלה אדומה קטנה מדי שמלווה באביזרים. האם זו השמלה בה מציגה ג'ניפר את רווקותה המתחדשת? פתטי, איך שלא תסתכלו על זה.

ג'ניפר לאב יואיט 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'ניפר לאב יואיט | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ניקי מינאז', אירוע נשים במוזיקה בניו יורק
בינינו, מישהו באמת מכיר שירים של ניקי מינאז'? חוץ מללבוש דברים מוזרים על השטיח האדום, היא לא תרמה הרבה לתרבות הפופולרית. והנה עוד לוק סופר-טראשי שאולי אמור להיות מלא הומור, אבל מצליח להיות בעיקר מפחיד. יש דרכים אחרות להיראות כמו פרודיה ועדיין להיות אהובה, תשאלי את דולי פרטון. העיקר שניקי מתארחת בשיר של ווילו סמית'. כי אם אמנות, אז רק הגבוה ביותר. פחח. 

ניקי מינאז' 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ניקי מינאז' | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קים קטרל, הקרנה של W.E בניו יורק
לזכותן או לרעתן, אנחנו מצפות מבנות "סקס והעיר הגדולה" לאיזשהו סטנדרט אופנתי – וקים קטרל בהחלט לא עומדת בו. טיפת איפור לא יכולת להשקיע בנו, גברת? 

קים קטרל 7.12 (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
קים קטרל | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קלי אוסבורן מתארחת ב-Fox And Friends בניו יורק
קלי אוסבורן ממש אוהבת את לוק ה"אני שרמוטה אבל יש לי צלב אז אל תתקרבו", וזה כבר נהיה די מאוס. יחד עם התספורת המשונה, היא מלאת מאמץ, אבל ריקה מיופי. 

135075334 (צילום: Astrid Stawiarz, GettyImages IL)
קלי אוסבורן | צילום: Astrid Stawiarz, GettyImages IL
>> בשבוע שעבר: מיהן המתלבשות הגרועות לשנת 2011