מגיע רגע בחיי אישה, שאין לה יותר מקום בארון. דחסנו בכל מדף, הכנסנו לכל חדר בבית – ועדיין יש לנו ערימה ענקית על הרצפה. האם ניאלץ להשליך פריטים ישנים ואהובים, למרות שאנחנו עדיין משתמשות בהם? או שעלינו להבין שיש לנו מספיק ולהפסיק לרכוש? אין ספק, השבוע קשים הם חייה של חובבת אופנה, ולו בגלל שהטובות היו די גרועות, והגרועות היו מחרידות ממש. שנתחיל?

המתלבשות הטובות של השבוע

ג'וליאן מור (צילום: Astrid Stawiarz, GettyImages IL)
יפה לך לבן. ג'וליאן מור | צילום: Astrid Stawiarz, GettyImages IL

ג'וליאן מור, אירוע למען זכויות אדם בניו יורק
בשבוע דל כמו זה, אפילו ג'וליאן מור עשויה להשתחל לרשימת המתלבשות הטובות. הסיבה העיקרית – היא פשוט נראית טוב. לא מדובר בשמלה המרהיבה ביותר, אבל משהו בלבן שמדגיש את הג'ינג'י הלוהט של ג'וליאן, והרגליים הסופר סקסיות שעטופות בגרביון שחור, בהחלט עושים את העבודה. ואף מילה על כפות הידיים. אין מה לעשות – כשמתבגרות, מתבגרות.

גיניפר גודווין, אירוע למען יתומים בהוליווד
לאחרונה התחלתי לראות את "אהבה גדולה". בסדרת המורמונים הזאת יש לא רק תככים וכל מה שטוב בדרמות משובחות – יש גם שלוש נשים שלכל אחת סגנון שונה לגמרי משל השנייה. אך בעוד שבסדרה, הדמות שמגלמת ג'ניפר גודווין היא לא כוס התה שלי, בחיים היא מוכיחה סטייל רב יותר משל חברותיה לסט. והתסרוקת הקצרה? הטרנד הכי לוהט שמתאים רק לבחורות יפות במיוחד.

ג'יניפר גודווין (צילום: John Shearer, GettyImages IL)
עונה לטרנד הכי חם בשוק: קצר ולענין. גיניפר גודווין | צילום: John Shearer, GettyImages IL

דיטה פון טיז, אירוע אופנה בגרמניה
ראיתן את הסרט "בורלסק"? לא נורא. הדבר היחיד שהסרט הזה עשה לי, חוץ מלחבב יותר את החזה של כריסטינה אגילרה, הוא תשוקה להתלבש כל יום כאילו אני בקברט. כן, רק שבוע שעבר קוננתי על זה שנמאס לראות נוד, והנה דיטה פון טיז מוכיחה שעדיין אפשר לעשות איתו משהו חדש – ללבוש אותו בסגנון הבורלסקי.

דיטה וון טיז (צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL)
עושה כבוד לבורלסק. דיטה וון טיז | צילום: Andreas Rentz, GettyImages IL

קלי רות'רפורד, 75 שנה לבית הספר הצרפתי בניו יורק
הנה מישהי מ"גוסיפ גירל" שעדיין לא התייחסנו אליה. אנחנו רגילות לבלייק לייבלי, לייטון מיסטר ולעתים רחוקות אפילו לג'סיקה זור. אבל מתברר שגם מאמא ון דר וודסון יודעת להתלבש, ולא שמנו לב. הצבע הלבן אולי קצת בהיר מדי בשביל בהירת העור הזו, והיא נראית מעט חיוורת אבל בהחלט מלאת סטייל. והשילוב של קלאץ' זהב? מתבקש וחיוני.

קלי רות'פורד (צילום: Marc Stamas, GettyImages IL)
חיוורת אך מלאת סטייל. קלי רות'רפורד | צילום: Marc Stamas, GettyImages IL

רנה זלווגר, טקס פרסי מצלמת הזהב בברלין
רנה היא אולי הנאה היחידה שאנחנו יכולות בלב שלם לומר שהתלבשה באופן ראוי השבוע. שמלה נסיכתית במיוחד של קרולינה הררה, שרנה בהחלט יכולה לשמור לטקס האוסקר. חוטי הזהב השזורים בשמלה מעניקים לה עניין ונותנים לה צורה. רק נותר לתהות – מה אפשר לדחוס בתיק כל כך קטן? אפילו הטבעת גדולה ממנו.

רנה זלווגר (צילום: Getty Images, GettyImages IL)
התלבשה באופן ראוי. רנה זלווגר | צילום: Getty Images, GettyImages IL

המתלבשות הרעות של השבוע

היידן פניטייר, אירוע לפני הסופרבול בטקסס
מה גורם להיידן פניטייר להתלבש באופן נוראי כל כך? מה גורם לה פעם אחר פעם להבליט את החזה הבלתי מוצלח שלה? ואיך זה שהציצי שלה מתחילים כל כך גבוה? משהו מאוד מאוד משונה בצורת הגוף של העלמה הזו, ואנחנו תוהות אם לא עדיף לארוז הכל בחזייה ולנסות להעניק לגוף פרופורציות מוצלחות. אומרים שהלבשה תחתונה יכולה לעשות דברים כאלה.

היידן פנטייר (צילום: Michael Kovac, GettyImages IL)
הלבשה תחתונה שווה כל סנט. היידן פנטייר | צילום: Michael Kovac, GettyImages IL

הילארי סוונק, אירוע למען יתומים בהוליווד
הילארי סוונק איבדה השבוע את המזוודה בשדה התעופה, לכן התירוץ היחיד שאנחנו מוכנות לקבל, זה שהיא איבדה יחד איתה גם שמלה נורמלית, ואת חוש הסטייל. זה בלתי נתפס שנשים בהוליווד, שמתעסקות עם הגוף שלהן כחלק מהעבודה, אינן מכירות את מגרעות גופן. אם אני יודעת שיש לי בעיה עם בטן רחבה, אז הילארי סוואנק צריכה לדעת שהיא שטוחה. היא נראית פשוט מגודלת בשביל השמלה הזו, למרבה המבוכה.

הילארי סוואנק (צילום: John Shearer, GettyImages IL)
מי שמצא את המזוודה ואת השמלה הראויה, נא להשיב ומהר. הילרי סוונק | צילום: John Shearer, GettyImages IL

כריסטינה אגילרה, הסופרבול בטקסס
הפדיחה האמיתית בסופרבול לא הייתה הטעות של כריסטינה בהמנון, אלא החליפה הזקנה שהיא לבשה. אנחנו משתוקקות לרגעים כאלה, שנצטרך להתלבש באופן רשמי ונוכל לדפוק חליפה סופר-אופנתית-א-לה-מישל-אובמה. במקום זה, אגילרה היא נראית כמו פיהוק אחד גדול. מצד שני, לא בטוח שהמדים הרגילים של אגילרה – סחבות נוצצות וגוף חשוף מדי על שטיחים אדומים – עדיפים על השמרנות הזאת.

כריסטינה אגילרה (צילום: Ronald Martinez, GettyImages IL)
תזכירו לנו בת כמה את. כריסטינה אגילרה | צילום: Ronald Martinez, GettyImages IL

לינדזי לוהן, פתיחת חנות של ג'וזפה זנוטי בהוליווד
עוד אחת שחורגת משמלתה היא לינדזי לוהן. עונת החורף היא עונה נהדרת רק מסיבה אחת – אפשר להסתתר. במקום לחשוף רגליים של כורתת עצים, אפשר לעטוף אותם בגרביונים ולהרוויח גם שיק וגם צורה נאותה יותר. אם לא תנצלי את זה בחודש פברואר, אז מתי כן? ובתור בחורה שכבר התעסקה עם המשטרה, לא נראה לנו שתרצי להתעסק גם עם משטרת האופנה.

לינדזי לוהן (צילום: John Sciulli, GettyImages IL)
בטוחה שרוצה להתעסק עם משטרת האופנה? לינדזי לוהן | צילום: John Sciulli, GettyImages IL

סיגורני וויבר, בכורה של "פול" בלונדון
אם היינו יכולות, היינו מבקשות מסיגורני להחליף שמלה עם הילארי – על שתיהן זה היה נראה טוב יותר. הבעיה בשמלה של וויבר הפוכה מזו של סוואנק – היא טובעת בתוך השמלה, הראש שלה נראה קטן כאפונה והזרועות דקות. דווקא אנחנו מחבבות את הטרנד החדש של שילוב שחור וכחול כהה, אבל הגזרה המוצלחת כשלעצמה פשוט לא מתאימה לוויבר כלל וכלל.

סיגורני וויבר (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
זה הראש שלך שקטן או השמלה שכל כך גדולה. סיגורני וויבר | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL
>> בפעם הקודמת: ג'נווארי ג'ונס מציגה יצירת אמנות על השטיח האדום
פתחנו לך את התיאבון לקצת שופינג? היכנסי ל-StyleRiver