איזו שנה נוראית זו הייתה: נוצות ומנומרים שיצאו מכלל שליטה, ציצים שברחו ללא מורא ממחשופים אימתניים, צבעים ובדים מסמאי עיניים. כן, אנחנו אולי מעריכות הרבה יותר את המשובחות שבמתלבשות, אבל אנחנו נהנות פי מיליון מאלה שמזעזעות אותנו. הנה חמשת הנשים שנתפסו הרבה מדי פעמים ב-2010 במלבושים מופרכים או סתם סרי טעם.

קים קרדשיאן (צילום: Ethan Miller, GettyImages IL)
ובמקום הראשון: טה דם (אל תדאגי, עוד נחזור אליה) | צילום: Ethan Miller, GettyImages IL

במקום החמישי: פריס הילטון, בגלל שהיא משקרת לנו במחשוף נחוש

רק לפני כמה שנים אימצנו כולנו את הקשת של פריס. כולנו רצינו להקליט קלטת מין, כולנו רצינו כלבלב קטן. אבל דקה אחר כך, כשהילטון הפכה את עצמה מגילטי פלז'ר לגילטי בבית המשפט, וכשנמאסו עלינו השערוריות, התחלנו לראות מה באמת מתחבא מאחורי המבט השטוח. השנה פריס ניסתה לשכנע אותנו שהמבט הוא הדבר היחיד ששטוח בה, אבל לא נפלנו בפח – לא האמנו אפילו לרגע שהיא הפכה שופעת. ואם יש משהו לגמרי לא אופנתי, זה וונאביז. וגם שפע הנוצות שהיא לבשה תחת כל שטיח אדום רענן דימה אותה יותר לתרנגולת מצווחת מאשר לברווז גאה.

פריס הילטון (צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL)
עשית הגדלה נשמה? פריס והמחשוף | צילום: Pascal Le Segretain, GettyImages IL
פריס הילטון (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
תרנגולת או ברווז. פריס מדגימה את המראה המרוט | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

במקום הרביעי: מורן אטיאס. בגלל הציונות

בדרך כלל אנחנו גאות שיש נציגות ישראליות בכל מיני רשימות בינלאומיות, אבל הפעם אנחנו מתמלאות בושה. עד שיש אחת שעושה את זה על השטיחים האדומים, שהגיעה למקום ההוא שאנחנו לעולם כבר לא נגיע אליו – היא פשוט מפדחת את העם היושב בציון. מורן אטיאס הוכיחה במשך השנה האחרונה שהיא אולי קוראת מגזיני אופנה או גולשת ב-mako נשים, ומכירה את הטרנדים הנוכחיים, אבל היא פשוט לא יודעת להוציא אותם לפועל. ככה קיבלנו גזרות משונות שרק מזיקות לגופה הנאה, ושילובים הזויים שלא מתכתבים זה עם זה כלל וכלל. לתפארת מדינת ישראל.

מורן אטיאס (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
מאכזבת סדרתית. אטיאס | צילום: אימג'בנק/GettyImages
מורן אטיאס (צילום: Neilson Barnard, GettyImages IL)
אולי נערבב עוד איזה טרנד? | צילום: Neilson Barnard, GettyImages IL

במקום השלישי: אנג'לינה ג'ולי. בגלל שמישהו צריך לנפץ את הבועה

הייתה זו שנה מזעזעת לאנג'לינה שלנו. אם חשבנו שהיא תהפוך למילף הלוהטת של הוליווד, השנה היא הוכיחה בדיוק ההיפך. כך חולפת תהילת עולם – ומהאישה הסקסית ביותר עלי אדמות היא הפכה לדודה מבוגרת שלא יודעת להתלבש, ומעלימה לחלוטין את היופי שלה, שנעטף בזוועות אופנה. כל התסמינים שם: שיער שנראה תמיד מלוכלך, איפור שנראה כאילו לא הקפידו עליו די הצורך, ובאופן כללי – קושי להסתגל לשנות השלושים ולא כל כך הרבה שלה. ואם הגיל הוא באופן מוחלט לא יכול להיות התירוץ לאיך שהיא נראית – כנראה שהבגדים אשמים. אנג'לינה, עדיין לא מאוחר לחזור לכס מלכות הנשים הסקסיות. קחי את עצמך בידיים.

אנג'לינה ג'ולי (צילום: Chung Sung-Jun, GettyImages IL)
הגיע הזמן לומר: אנג'לינה מתלבשת נורא | צילום: Chung Sung-Jun, GettyImages IL
אנג'לינה ג'ולי (צילום: Koji Watanabe, GettyImages IL)
והיא יכולה לדפוק פוזות עד מחר. לא נשתכנע | צילום: Koji Watanabe, GettyImages IL

במקום השני: מייגן פוקס, בגלל שגברים לא מבינים כלום

נסו להגיד לחבר שלכם "מייגן פוקס", ותראו את המבט החולמני שמיד תוקף אותו. אבל כיוון שהאישה מותרת על הגבר (לא באמת, אבל תזרמו), יש דברים שאנחנו רואות והם פשוט לא. למשל, שמייגן פוקס בכלל לא סקסית. איך אישה שחושפת שדיים כל כך מלאכותיים בשמלות שהן בושה למילה "שמלה", יכולה להיחשב סקסית? אנג'לינה ג'ולי הבאה? כן, אם לוקחים בחשבון את אנג'לינה ג'ולי של 2010. מייגן פוקס של השנה היא כל מה שרחוק מקלאסה ומסטייל. היא מפגן של חוסר טעם שנופח על ידי הרבה יחסי ציבור וסרטים גרועים.

מייגן פוקס (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
הגברים אולי נופלים בפח, אנחנו ממש לא. מייגן פוקס | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL
מייגן פוקס (צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL)
שיק זה בטח לא | צילום: Alberto E. Rodriguez, GettyImages IL

במקום הראשון: קים קרדשיאן. באמת צריך להסביר למה?

קים קים קים, מלכת הפרחות של הוליווד, נסיכת הטראש של האומה האמריקאית. בשל מה את מפורסמת לא נבין, ועם זאת נראה אותך כל שבוע מצטלמת ללא הרף – מפתיחת אולם באולינג ועד טקס האמי, לא תפספסי הזדמנות ללבוש שמלה שתעלה בנו תחושות קשות של גועל. האישה שלא יודעת מהו צמד המילים "יותר מדי", שרוצה בעיקר להבליט את הגוף, ושוכחת שלפעמים עדיף לקחת קצת אוויר מאשר להידחס לתוך שמלה שמוציאה החוצה כל מיני כפלים שהיינו רוצות שיישארו בפנים. אולי אם בשנה הבאה זנותיות תהיה טרנד חם ולוהט, תוכלי להיכנס לחמשת הטובות, אבל עד אז, קבלי את הכתר המפוקפק.

קים קרדשיאן (צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL)
קימי בעוד מפגע אופנתי. הכי מקום ראשון | צילום: Andrew H. Walker, GettyImages IL
>> בשבוע שעבר היו לנו כמה מתלבשות לא רעות
>> מחפשת פריט חדש במחיר שווה? הכנסי לחנות המעצבים