אני אוהבת אופנה, קוראת אופנה, מסתכלת אופנה וקונה אופנה – ולכן אני מרשה לעצמי להעביר ביקורת. אני לא פרחה. גם לא שמנה. או רזה. אני בעצמי לא נראית כמו מיליון דולר כשאני מגיעה ליום עבודה. אבל אני יודעת לבחור את הבגד הנכון לאירוע. אין לי אינטרס, רצון או סיבה לשכנע אתכם ללבוש טרנד מסוים, ואני לא מקנאה בקים קרדשיאן. עוד שאלות, טוקבקיסטיות יקרות, לפני שאנחנו עוברות למנה העיקרית של מתלבשות משובחות?

המתלבשות הטובות של השבוע

ג'נוארי ג'ונס (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
ג'נוארי ג'ונס, יצירת אמנות באדום | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ג'נוארי ג'ונס, תצוגת אופנה של ורסצ'ה בשבוע האופנה של מילאנו
מה תלבשי לתצוגת אופנה של המעצב האהוב עלייך? שמלה נפלאה של אותו מעצב. הבעיה היחידה שעלולה לצוץ היא שיתבלבלו בין ג'נוארי ג'ונס לבין הדוגמניות על המסלול. נכון שזה לא חוכמה למצוא שמלה שתשב עלייך פרפקט כשאת שוקלת גרם וחצי ויש לך יופי של נסיכה מהאגדות, אבל ג'נוארי לא רק בוחרת שמלות שיושבות עליה יפה, אלא שמלות שהיא יושבת עליהן יפה. כלומר, קשה להחליט מי יצירת האמנות הגדולה יותר – השמלה של ורסצ'ה, או ג'נוארי ג'ונס.

היידי קלום, תצוגת אופנה של קוואלי בשבוע האופנה של מילאנו
מישהו בממלכת קלום התעשת. אחרי שבועות נוראיים ושמלות בלתי ברורות, היא פתאום נותנת לנו לוק מושלם. אם לא היינו באות לעבודה בשורטס, טי-שירט וסנדלים, בטוח היינו מאמצות גם איזה מראה כזה לאחד מימות השבוע. ההדפס – חייתי, המכנסיים – בגזרה הנכונה לעונה, והז'קט? גורם לנו להצטער שאנחנו לא גרות במדינה שבה ז'קטים הם פריט אופנה יעיל.

היידי קלום (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
לשם שינוי, היידי קלום קולעת בול | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

קלי אוסבורן, חגיגות 30 לארגון PETA לוס אנג'לס
אנחנו קצת מתרגשות מהמחשבה שקלי אוסבורן בארץ. לא כל שבוע נוחתת כאן אושייה שמצליחה לרגש אותנו אופנתית, וממש מסקרן אותנו איך היא מתנהלת בחום הישראלי. הצבע הכסוף-חללי הזה צריך לעשות עלייה, אז אנחנו מקווים שהיא זרקה כמה שמלות כאלה במזוודה, לחלק לעוברים ושבים. מה שהכי מדהים בשמלה - היא גורמת לקלי לראות סופר רזה. האם זה החיתוך העדין במותניים? האם החיתוך הנמוך שמאריך לה את הגוף? האם היא צמה כבר שבועות? כל התשובות נכונות.

קלי אוסבורן (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
קלי אוסבורן מנצלת טוב טוב את הדיאטה | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

ניקול ריצ'י, תערוכה במוזיאון לוס אנג'לס לאמנות
שמלתה של ריצ'י מבית היוצר של מרקסה היא לא מזון קל לעיכול, ולמעשה היא על התפר בין "כל המרבה הרי זה משובח" לבין "כל המוסיף גורע". אבל אנחנו נוטות למשובח, ושמחות על השילוב בין הקשיחות של חלקה התחתון, לבין הרכות של המחוך שלמעלה. אגב, בכל צבע אחר, לא בטוח שהשמלה הייתה עובדת. זה האפור-לבן-שחור הכה חינני שהופך הכל למקשה אחת.

ניקול ריצ'י (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
משובח או מופרך? ניקול ריצ'י נוטה למשובח | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

טיילור סוויפט, מופע למען היכל התהילה של הקאנטרי בלוס אנג'לס
אנחנו תמיד מחמיאות לבעלות החזה השופע שיודעות כיצד לארוז אותו באופן פרופורציוני בשמלות טובות, והנה אנחנו זורקות מילה טובה גם לשטוחות. טיילור סוויפט תמיד בוחרת בשמלות שגורמות לנו לרצות לוותר על שני נכסינו היקרים לטובת גוף כמו שלה. אל תחשבו, זה בכלל לא פשוט ליצור חזות נשית כמו שלה עם גוף כה רזה ונערי. שטוחות, תלמדו ממנה.

טיילור סוויפט (צילום: Kevin Winter, GettyImages IL)
חזות נערית, אבל מראה נשי. טיילור סוויפט | צילום: Kevin Winter, GettyImages IL

המתלבשות הרעות של השבוע

כריסטינה אגילרה, תערוכה במוזיאון לוס אנג'לס לאמנות
זו לא כריסטינה אגילרה, זה דראג קווין שהתחפש לכריסטינה אגילרה. למעשה, השמלה של כריסטינה כה גרועה, עד שנאלצנו לחפש בגוגל רמזים לכך שהיא נושאת ברחמה עולל קטן. נוכחנו לדעת שטעינו. אלה רק כמה נשנושים מיותרים, ואנחנו לגמרי בעד נשנושים מיותרים, אבל אי אפשר ללבוש שמלה שקטנה עליך בשתי מידות, ומבד זול ומבריק, אם בחרת ללקק איזה טילון אקסטרה פה ושם. והניחי קצת לברונזר, יקירתינו.

כריסטינה אגילרה (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
כריסטינה. מישהי נסחפה עם הברונזר ומי החמצן | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

איווה לונגוריה, אירוע התרמה למלחמה בסרטן בהוליווד
בניגוד לכריסטי, שצריכה ללכת במידה גדולה יותר, איווה צריכה לקפוץ לתופרת להצרה קלה של השמלה. למה שתרצי להסתיר את גופך תחת עודפי בד, איווה, את בחורה לוהטת. אבל כך זה נדמה כאילו החזה שלך לא ממלא את השמלה באופן הראוי לה, והגוף שלך נראה מלבני ולא מקומר ונשי.

אווה לנגוריה (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
איווה לונגוריה. הייתה צריכה לעבור אצל החייט | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images

קים קרדשיאן, על הסרט של Extra בלוס אנג'לס
אתן מזהות מוטיב חוזר השבוע? כי אנחנו כן. וברוח זו ניתן גם לקים את העצה הטובה לגבי מידה יותר. וזה בסדר, גם לנו לקח זמן להשלים עם כך שאנחנו לא 38. באופן יחסי לכמה שהיא צמודה, השמלה של קימי לא מבליטה בטן, לא מוציאה עודפים משום מקום, ואנחנו לא מכחישות שהיא בחורה חטובה. אבל היא נראית פרחה, והכי לא בפעם הראשונה.

קים קרדישיאן (צילום: Michael Caulfield, GettyImages IL)
עוד מקרה של מלבושים פרחיים. לא השבוע של קים | צילום: Michael Caulfield, GettyImages IL

קיילי מינו, תצוגת אופנה של פוצ'י בשבוע האופנה של מילאנו
תובנה שהכתה בנו לאחרונה, היא שאתה חייב להיות הומו כדי לאהוב את קיילי מינו. בניגוד לסרט "ריקוד מושחת", שמיועד לאוהבי גברים בני כל המינים, קיילי היא תופעה הומוסקסואלית גרידא. אי לכך, לא נשבח אותה כאחרונת הגרופיות, ונכה אותה על שמלה שקופה מדי. מבינה, קיילי, כשאומרים ששקוף זה טרנד, לא מתכוונים לשקוף עד כדי חשש לפטמה סוררת שתבליח מבעד לנצנצים.

קיילי מינו (צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL)
לא קצת נסחפנו עם השקוף קיילי? | צילום: Vittorio Zunino Celotto, GettyImages IL

פמלה אנדרסון, חגיגות 30 לארגון PETA לוס אנג'לס
טעם טוב הוא לא מנת חלקה של פמלה אנדרסון, ואף פעם לא היה. אם לנסח את זה באופן מעודן, לא חוש האופנה שלה הוא זה שהפך אותה למפורסמת. אבל בליל הבד הזה חסר הצורה בעל הצבע המשמים הזה הם לא פחות מנוראיים. אז נכון, זה עדיף על הפעמים שבהן היא בוחרת לחשוף מעט יותר מדי, אבל היא נראית כאחרונת הווייט טראש האמריקאיות.

פמלה אנדרסון (צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images)
אחרונת הווייט טראש. פמלה אנדרסון | צילום: אימג'בנק/GettyImages, getty images
>> היינו שמחות להיראות כמו שרה ג'סיקה פרקר