האם יכול להיות שיש נשים שפשוט לא מסוגלות לנעול עקבים? צו הבריאות אומר שאף אחת מאיתנו לא צריכה, אבל כשאני למשל מהדסת על עקבים בכמה סנטימטרים בודדים, אני מרגישה שההליכה מהחנייה לעבודה היא משימה בלתי אפשרית. ההיגיון אומר לוותר כליל על הניסיון, ולדבוק בנעליים שטוחות, אבל הלחץ החברתי כה גבוה. עזרו לי, אני נגררת עם יבלות ברגליים, ואין לי תקווה. למי כן יש?

המתלבשות הטובות של השבוע

אליזבת' הארלי 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
נרתמת למלחמה בסרטן? אליזבת הארלי | צילום: אימג'בנק/GettyImages
אליזבת הארלי, אירוע להגברת המודעות לסרטן השד בניו יורק
המאורסת הטרייה בוודאי תהיה אחת הכלות היפות ביותר שנראו השנה, אבל בינתיים היא מבריקה בשמלה בצבע הוורוד הייצוגי של המלחמה בסרטן השד. האישה שמאז שאנחנו זוכרות אותה לא נראית כאילו התבגרה אפילו בשנה - פשוט לוהטת עם גוף מושלם שמאפשר ללבוש שמלה כה הדוקה. מצד שני, אולי זה רק צבע שנועד להבליט את טבעת הענק שהיא עונדת על אצבעה. ובכל זאת, יפה בוורוד? תפור עליה.

טיילור סוויפט משיקה את הבושם שלה בקליפורניה
הילדונת הזו עשויה מאבק כוכבים, הלא כן? זה פשוט מרהיב איך בכל פעם שאנחנו נתקלות בה, היא נראית כל כך טוב. גם הפעם בצבע אבן שכזה וגזרה ששוב, כמו כל השמלות שהיא לובשת, תיראה טוב רק על דקיקות מקלוניות כמוה. אז בעוד שבשמים של כוכבות לא עשו לנו את זה אף פעם, האף שלנו קצת הסתקרן לרחרח את זה של טיילור. הדבר היחיד שמטריד אותנו בזוהר והכוכבות שלה, הוא שבעצם אנחנו לא יודעות לזמזם כמעט אף שיר שלה.

טיילור סוופיט 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
איך היא עושה את זה? טיילור סוויפט | צילום: אימג'בנק/GettyImages

ניקול ריצ'י, אירוע נשים בהוליווד של "אל"
זאת אולי לא השמלה הכי מרהיבה בעולם, אבל זאת הדגמה איך אפשר בכל זאת להפוך את השמלות הארוכות יתר על המידה שנפוצות על השטיח לאחרונה, ללבישות ואלגנטיות. מה שאנחנו אוהבות במיוחד בניקול ריצ'י זה את הגיוון. אנחנו תמיד משערות מה טיילור סוויפט תלבש, אבל ניקול יכולה להפתיע אותנו. אז אפילו אם היא לא מדייקת בשמלה מושלמת, עדיין מעניין להסתכל עליה. וזה ערך אופנתי שאין לזלזל בו.

ניקול ריצ'י 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
מתלבשת מתעניינת. ניקול ריצ'י | צילום: אימג'בנק/GettyImages

נעמי ווטס, אירוע נשים בהוליווד של "אל"
התגעגעת לצבע הנוד? נדמה שכל כך מהר התרגלנו להיעדרו, ופתאום מתעוררת בנו נוסטלגיה קלה, אז הנה הוא חוזר בגרסה מעט יותר אפרסקית. נעמי ווטס, מהיפות שאפשר לשים עליהן את העין בשנים האחרונות, נראית נפלא בשמלה שמשלימה את פלטת הגוונים הטבעיים שלה. למרות המחשוף העמוק - החזה המינימליסטי של נעמי לא תוקף אותנו. ציון לשבח נוסיף על האיפור העדין, שמדגים בדיוק את כל הטרנדים האלה שכולן מדברות עליהם.

נעמי ווטס 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
"עירומה" ויפה. נעמי ווטס | צילום: אימג'בנק/GettyImages

קים קרדשיאן, טקס פרסי מדיה בניו יורק
מחשבה מלחיצה הגיעה לראשנו – האם ייתכן כי קים קרדשיאן לא תככב ברשימת המתלבשות הגרועות של השנה? לפי התמונה הזאת, יש בהחלט סיכוי שהיא סוף סוף הבינה איך נראה הגוף שלה ומה מתאים לו. וזה יותר ממה שאנחנו מוכנות לתת לאישה שניסתה לעבוד עלינו בטוויטר כדי שנצביע לאח שלה ב"רוקדים עם כוכבים".

קים קרדשיאן 26.10.11 (צילום: Ben Gabbe, GettyImages IL)
הצליח לה. קים קרדשיאן | צילום: Ben Gabbe, GettyImages IL

המתלבשות הרעות של השבוע

ג'נה אלפמן, בכורה של "In Time" בקליפורניה
מה עושה בימים אלה ג'נה אלפמן היא שאלה שבטוח הדירה שינה מעיניך. אז נחשוף בפניך שהיא מצטרפת לעונה הקרובה של Damages. ומה עוד היא עושה? מתלבשת זוועה על השטיחים האדומים. סתם שתדעי.

ג'נה אלפמן 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
דארמה כבר התלבשה טוב יותר. ג'נה אלפמן | צילום: אימג'בנק/GettyImages

דמי לובאטו, מסיבה של אירופוסטל בניו יורק
במהלך שיטוטיי ברשת, נתקלתי השבוע בגלריה שהעלה פרז הילטון ומהותה "סלבז שנראים מבוגרים מכפי גילם" בה כיכבה דמי לובאטו. בתמונה הזו רואים בדיוק למה. הילדה פשוט נראית כמו דודה. משהו קצת יותר רך וקצת פחות סינתטי היה עושה את העבודה. או לכל הפחות, מיתון באזור האיפור.

דמי לובאטו 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
דודה דמי. דמי לובאטו | צילום: אימג'בנק/GettyImages

היידן פנטייר, אירוע לנוער של וראייטי בקליפורניה
אם היה מצעד נשים הוליוודיות שפשוט צריך להוציא מחוץ לחוק – היידן פנטייר הייתה צועדת בראש. אפילו פרחות כבר כמעט נגמלו מג'ינסים כל כך נמוכים, אז למה היא לא יכולה? כבר הערנו כמה פעמים שהבגדים שהיא בוחרת גורמים לה להיראות כבעלת כתפי שחיינית, והיא מתעקשת שלא ללמוד לקח. חוסר טעם מובהק, זה מה שאתן יכולות לראות כאן.

היידן פנטייר 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
גזרה נמוכה לבחורה נמוכה, לא חראם? היידן פנטייר | צילום: אימג'בנק/GettyImages

סיגורני וויבר, טקס פרסי העיצוב בניו יורק
אני תמיד אומרת שזה שאת לא בת 20, לא אומר שאת לא יכולה להצטיין בלבוש. השחקנית, שעשויה לבקר אותנו בקרוב ב"אוואטר 2", ובינתיים היא משמימה במכנסיים הכי פשוטים ביקום ובחולצה הכי רגילה שיש. לא משהו שכל אמא ממוצעת מחזיקה בארון שלה (חוץ מאמא שלנו, כמובן, האופנתית במיוחד). קצת צבע היה יכול להוסיף קסם אפילו לצבע החולצה המייגע, אבל עגילי טורקיז? אלה פסו מן העולם כבר מזמן.

סיגורני וויבר 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
עגילי טורקיז??? סיגורני וויבר | צילום: אימג'בנק/GettyImages

ריס וויתרספון, אירוע נשים בהוליווד של "אל"
אם תשאלו אותנו, יש משהו ממש סקסי בנשים בחליפות – בתנאי שהחליפות נראות כאילו נתפרו עבור גופך. וזה בכלל לא המקרה. ריס וויתרספון בדרך כלל נראית מאוד חיננית, וכאן היא נראית בעיקר כאילו לא התחשק לה לצאת בבוקר מהבית.

ריס ווית'רספון 26.10.11 (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
ציפינו ממך ליותר. ריס וויתרספון | צילום: אימג'בנק/GettyImages
>> בפעם הקודמת: שרליז ת'רון עוצרת נשימה