אניה, StyleRiver
אניה, StyleRiver
בתור ילדה נהניתי לעשות כל דבר שקשור לביטוי עצמי, אבל בדרכים המיוחדות והקטנות שלי. כמו הכתיבה למשל. אני זוכרת את עצמי כותבת ומסיימת מחברות שלמות. על מה? על מה לא בעצם? הכתיבה שלי היא לא מאופקת, ללא מעצורים. בלי ניסוחים גבוהים או מתייפיפים. זה המקור ולשם אני מכוונת. וזאת אני.

ברגע שאני נכנסת הביתה, אני אמא ולא אניה הדוגמנית

אם הייתי צריכה למצוא מילה אחת  שתגדיר אותי הכי טוב היא תהיה: פשטות. הרבה אנשים מסתייגים מהמילה הזו, מהמשמעות שלה, אבל לא אני. היא לא מפחידה, מנמיכה או מביישת אותי בשום צורה, ההיפך הוא הנכון. בעיניי היא מסמלת משהו בסיסי, נקי וכמובן אמיתי. אני נמצאת במקצוע שכל כולו מסמל את ההיפך הגמור. עולם של זוהר, של שלמות. עולם שבו יורדים לפרטים הכי קטנים. אני יכולה למשל למצוא אותי יושבת שעות על כיסא המאפר כדי להגיע לרמת דיוק מטורפת של הדבקת ריסים, או משיחת אודם. כמו גם אאוטפיטים שנבחרים בפינצטה, שלהם מותאמים בקפידה אביזרים שנותנים לכל זה את המשמעות אליה התכוון המשורר.

בעיניי הכל מאוד מוגזם, מחושב ומדויק. לכן אני חושבת שזה יהיה רק טבעי בשבילי לחזור הביתה ולהיות ההיפך הגמור ממה שאני על הסט. אני נהנית לנחות על רצפת המציאות שלי בבית. בשניה שאני נכנסת הביתה,  אני משילה את אניה הדוגמנית ונהפכת ברגע לאמא אניה. כמות האיפור, הנצנצים או הספריי בשיער לא משנים את העובדה שלפני הכל -  אני אמא לשתי ילדות וכל מה שמעניין אותן זה לשבת איתן לצייר ולבנות לגו.

אניה, StyleRiver
אניה, StyleRiver
ואין כמו המציאות היומיומית שלי כדי להוכיח לעצמי כמה אני כזו, ונהנית מכל רגע. כל זה בא לידי ביטוי בסגנון הלבוש שלי שחייב לבטא את מי שאני. לכן, הארון שלי מתבסס על נוחות וקלילות. אני לא מתעכבת יותר מעשר דקות לפני היציאה מהבית. טוב, לפעמים אני משקיעה עוד 10 דקות לטובת צילומי המעלית לאינסטגרם.

מעולם לא חשבתי שאגיע למעמד מחמיא ומביך כל כך

יצא לי השבוע לטייל באחד הרחובות הפופולריים בתל אביב, כשאני לבושה בשמלה קלילה, ושיר ישן ואהוב שמתנגן לי באוזניות, כשלפתע ניגשו אליי שלוש נערות חינניות ועצרו אותי בפתאומיות כשחיוך רחב ומזמין על פניהן. לא יכולתי שלא לחייך חזרה ולהיפרד מאותו שיר. בכמה רגעים בודדים אותן עלמות צעירות דאגו להציג בקיאות מושלמת בשמות בנותיי ומלבושיהן, בשמות המעצבים איתם עבדתי, ובמילים פשוטות כמה הן מחבקות.לא יכולתי להסתיר את הבעת המבוכה העצומה על פניי, מעולם לא חשבתי שאגיע למעמד כה מחמיא ומביך בו זמנית. 

StyleRiver
אניה, StyleRiver
כנראה שלעולם לא אתרגל לזה, וזה תמיד משהו שיפתיע ירגש יביך ויחמיא. 

וכנראה שלעולם לא אוכל יותר לחזור להיות רק אותה אניה שכותבת רק לאותן מחברות ישנות.

>> לפוסט הקודם: "הייתי ילדה גבוהה, רזה ולא יפה במיוחד"
>> שמלות: הלהיט החם של הקיץ

mako נשים עכשיו גם בפייסבוק: בואי, הקפה עלינו