את לא מגיעה למשקוף של הדלת, מזדהה עם הדרדסים ונעליים שטוחות עושות אותך גוצה? כנראה שלא היית הילדה הכי גבוהה בכיתה. לשמחתך, את יכולה להדס בעקבים בגובה 10 ס"מ, בלי להרגיש גמל. אבל אם את לא בעניין של עקבים, או סתם רוצה להיראות יותר גבוהה – ליאת אשורי מוציאה כמה שפנים מהשרוולים ומסבירה איך תוכלי ליצור אשליה של אורך, בלי עזרה מהסנדלר.

 1) ניצול מקסימלי: כדי לנצל באופן מקסימלי את מה שאלוהים נתן לך, הקפידי על הפרדה ברורה בין פריטי הלבוש. שהחלק העליון, להלן: חולצה, לא תהיה ארוכה יותר מהחלק התחתון, להלן: מכנסיים. בכך את מאריכה את פלג גופך העליון. כדאי לוותר על חולצה מחוץ למכנסיים או טוניקה ארוכה מעל ג'ינס.

2) נכון גם למגפיים: החוקיות של ההפרדה עובדת גם עם מגפיים. טרנדי ואופנתי ככל שיהיה, הימנעי מלנעול מגף מעל מכנס. בכך את רק מקצרת עוד יותר את פלג גופך התחתון ומשאירה מעט מאוד מקום לשחק איתו.

3) רוצה להתחכם עם מכנסיים באורכים שונים? חפשי תחכום במקום אחד. מכנסי קפרי (המוכרים כ- 3/4 או 7/8) יקצרו אותך, לא יחמיאו לך ובהכרח יהפכו אותך לקורבן אופנה.

4) כמה שיותר קצר – יותר טוב. כך למשל חצאית מיני תאריך את רגלייך ותראה לעולם מה יש לך להציע. רק שזה לא יהיה נמוך מדי. העולם לא צריך לדעת את כל מה שיש לך להציע.

5) עקבים וסנדלים: אם חשקה נפשך בשמלה באורך הברך, מוטב שתנעלי סנדל עקב ובכך תאריכי את רגלך. מגפיים, לעומת זאת, עלולים לקצר אותך. מה שכן, אם את בכל זאת חמה על מגפיים, הקפידי שיהיה מרווח של עור בין המגפיים לשמלה.