מי שלא ניחנת במבנה גיטרה נשי עם טליה צרה, מוזמנת להתנחם בזה שכנראה אין לה אגן ירכיים בגודל של פארק הירקון. גם פה, חשוב להסתכל  על הטוב ולתת לו את הדגש. כך, למשל, בעלות מותניים רחבות צריכות להשתדל לא להעמיס בפרטים על האזור הזה, אלא להעביר את עיקר תשומת הלב לחלקים הטובים. אז איך מעגלים ומצרים מותניים רחבות וישרות? ראית את הווידיאו – עכשיו בואי לקרוא.

1) חוק יסוד בהסתרת אורחים לא רצויים: אם את רחבה במותניים, אל תפארי אותם בחגורת מותן שתמשוך את העין למקום. במקרה כזה, החגורה רק תרחיב ותדגיש את ההיקף ומוטב לוותר על התענוג.

2) כנ"ל לגבי חולצת פסים לרוחב: פסים לרוחב מרחיבים. פסים לאורך מאריכים. זאת הסיבה, שהאופציה הראשונה רק תרחיב עוד יותר את האזור שאת רוצה להצר.

 3) לא לצמוד וללייקרה: בגדי לייקרה מטבעם נצמדים לגוף. אם יש לך טליה צרה, מה טוב. אבל אם יש לך מותניים מכובדים, החולצה נצמדת ומתהדקת. נסי במקום לבחור חולצות ללא אחוזי גומי – העובדה שהן לא נצמדות, אלא רפויות תעשה עימך שירות. אותו כנ"ל עם חולצת כפתורים – זו מתעתעת את האויב ואינה חושפת את מה שמפריע לך.

4) תפרים תפרים: שמלה נכונה בשביל להצר מותניים היא שמלה שבה התפר נמוך וממוקם באזור האגן. התפר התחתון מאריך את פלג הגוף העליון ומרחיק את הדגש מאזור המותניים.