לצד כל מכוני השיזוף שנפתחים כמו פטריות אחרי קרני השמש ואחוזי החמצן שחודרים לנו למוח, יש עדיין כמה בהירות שאוהבות את זה טבעי. משהו במראה החרסינה העדין הממוסגר בשיער כהה, שומר על סוג של תחכום. עם זאת, את לא רוצה ליפול למראה החיוור והמשעמם. לליאת אשורי יש חמישה טיפים מצוינים שיעזרו לך להוסיף צבע לחיים, מבלי להפקיר את עצמך לשמש.

 1. צבעי היסוד: למי ששכחה את תורת הצבעים מימי גן חובה: צבע בסיס הוא צבע שאינו תלוי בצבעים אחרים ולא ניתן ליצור אותו על ידי ערבוב של צבעים אחרים. אנחנו מדברים על אדום, כחול וצהוב. אלו יוצרים את הצבעים המשלימים שהם כתום, סגול וירוק.

2. כל צבעי היסוד מתאימים במיוחד לבעלות עור בהיר ושיער כהה ומדגישים את הניגודיות בצבעים שאלוהים נתן והשמש לא.

3. שחור ולבן הם קלפי הג'וקר שכל אחת צריכה שיהיו לה בארון. כן, גם בהירות העור וכהות השיער. המלצת הבית: שלבי בין השחור ללבן. זה אלגנטי ועובר מצוין.

4. אל תחששי לשלב בין כל הצבעים: אם את חסידה של צבע והרבה, גם משחק של כל צבעי הבסיס בחולצה מקושקשת יעשה עימך חסד.

5. עם זאת, אם מתחשק לך לשלב שני צבעים בלבד שאינם שחור ולבן, תמיד העדיפי לשלב גוון בסיס עם אפור. המראה נראה טבעי יותר, מחמיא יותר ואף אחד לא יטעה בך כמלצרית באולמי בון טון.

6. צבע חום פחות מתאים לבהירות העור. משהו בגוון האדמה לא מדגיש מספיק את הקונטרסט של הצבעים ועשוי להקנות מראה חיוור, שלא לומר משעמם. אותה חוקיות עובדת גם על הצבעים החיוורים והמעושנים של צבעי היסוד, כמו צהוב בהיר.