מצד אחד, אגן הים התיכון וירכיים רחבות הם שניים מהמאפיינים המרכזיים של הישראליות. מצד שני, הפעם לא נסתפק בביטוי השגור "צרת רבים נחמת יחיד". מרבית הנשים מעדיפות לשמור על קימורים נשיים אך מעדיפות אותם כמה שיותר צרים. אז אם את מתהלכת עם רגליים עבות, אין שום סיבה שיידעו את זה עלייך. לליאת אשורי יש כמה טיפים חכמים שיעזרו לך לטשטש ולהצר בקלות את השטח הרחב.

1. חוק 345 בעולם האופנה: אם את רוצה להקטין איזור מסוים, השתמשי בצבעים כהים. קרי: אם את קורבן של ירכיים רחבות, הימנעי מפריטי לבוש צבעוניים, מודפסים או בהירים באזור המדובר. כל אלו מושכים את העין, מושכים תשומת לב ומרחיבים את המקום הבעייתי. לכן, הקפידי ללכת על צבעים כהים ואחידים.

 2. מכנסיים צמודים באזור הירך שמתרחבים החל מאזור הברך, הידועים כמכנסי סאן טרופה, הם "לא" אחד גדול. הפיתרון הנכון: מכנסיים בגזרה ישרה.

3. טוניקות – לא בבית ספרך. בעיני רוחך, טוניקה שמסתירה את איזור הירכיים צריכה להיות רעיון נפלא. בפועל, היא שוב רק מדגישה את מה שאת רוצה כל כך לטשטש. המלצת הבית היא ללכת על חולצה באורך האגן ולא מטה יותר.

4. אם ניחנת בטליה צרה – ברכות. אולם, הניגוד בין טליה צרה לירכיים רחבים עלול להיות בעוכרייך. הימנעי מחולצות צמודות וקצרות באורכן, והשתדלתי ללכת על חולצה מעט רפויה יותר באורך האגן.