כרס, בטן, גחון. איך שלא תקראי לה, יש לה נטייה לבצבץ הרבה מעבר לרצוי. היא משתפלת כשאת מתיישבת, רוטטת כשאת צוחקת ועושה לך את המוות מאז שהגזרה הנמוכה נכנסה לאופנה. ובכן, יש פיתרון: ליאת אשורי מציגה את מדריך מזורז בנושא: "איך להכניס את הבטן מבלי לסתום את הפה".

1. ברידג'ט ג'ונס עשתה מהם קריירה, סבתא כתבה עליהם פטנט, אז מי אנחנו שנטיל וטו. בהנחה שירשת בטן קטנטנה, דעי לך שתחתוני סבתא מחטבים הם הדבר הכי טוב שתוכלי לצ'פר אותה בהם. נכון שהם גדולים דים להקיף את דירתך ומגיעים בגווני בז' מחרידים, אבל במקרה הזה חייבים לוותר על הקנקן ולהביט בתוכו. כלומר, להיכנס לתוכו. התחתון המחטב רחוק מלהיות סקסי, אך הוא אורז את בטנך ויכול בקלות לעשות הבדל של שמיים וארץ. אפילו אם את בת 15.

 2. מכנסיים בגזרה בינונית: ותרי ומהר על הגזרה הנמוכה ולכי על מכנס שיוכל לשמור לך על הבטן הדוקה. אם זה מנחם אותך באיזושהי צורה, הגזרה הנמוכה מוציאה קציצות גם מבנות שלא אכלו קציצה בחייהן. מה גם שימי הגזרה הגבוהה הם כאן להישאר.

3. חולצת לייקרה? ביג נו נו – לבנות הכרס, קטן כגדול, מומלץ מאוד שהמרווח בין הגוף לחולצה יהיה גדול ורפוי. כל אותן חולצות לייקרה נדבקות ומתהדקות, מה שמבליט את נוכחות הבטן. חולצת טי שירט וחולצות מעטפת הן פיתרון אידיאלי ותחליף לחולצות לייקרה. חולצות נושמות ורפויות שמעניקות מרחק נאה מהבטן לחולצה.

4. עם כל הכבוד לטרנד השמלות וחולצות ההיריון בעלות גזרת התפר מתחת לחזה, אך לך לעשות לעצמך עוול. הבדיקה היא פשוטה: הביטי במראה, עשי פרופיל – אם השמלה מעבה את בטנך, עשי לעצמך טובה ודפדפי הלאה לקולב הבא. איזה מהם? הקולב שבו ממתינה לך שמלת מעטפת.

5. באותה נימה, חגורת מותן יכולה להיות רעיון נחמד, אך לא בשבילך, משום שהוא חוזר על אותה פעולה של התפר ההריוני ומבליט את בטנך. בינינו, הוא גם ממש לא רעיון כזה נחמד. אז יצא לך טוב.