מה משותף לניקול קידמן, ג'וליאן מור, חני פיטנסברג ויובל שרף? ובכן, מלבד פערים משמעותיים בעובר ושב שלהן, כל אחת מהרביעייה ניחנה בגנים כתומים ושיער ג'ינג'י שופע. ג'ינג'י זה אופי? בטח, רק צריך לזכור שאופי זה מושג שהמציאו מכוערות.
אז איך משדכים בין אישיות אנרגטית למראה כובש וממיס? ובכן, לליאת אשורי יש כמה המלצות לגבי הבגדים שכתומות שיער צריכות ללבוש, הגוונים שיוציאו החוצה את הכריזמה והדברים שצריך להתרחק מהם. נו, כמו מאש.

1) ירוק הוא הצבע שלכן. כמעט כל גוון ירוק יעשה עימכם חסד, החל מירוק בקבוק, ירוק מדים ואם ירוק סרדין. ובקצרה: כל הירוקים המעושנים.

2) הימנעו מירוק זוהר. נכון שאמרנו שכל הגוונים מתאימים, אבל יש משהו בגוון המבריק הזה שעשוי להפוך ג'ינג'יות לירוקות. וחבל.

3) לבן ושחור הם קלפים מנצחים. לא סתם הוכתרו שניהם לצבעים המוצלחים של כל הזמנים. ג'ינג'יות מוזמנות להעמיס, וכמה שיותר. 

4) כתום ורע לו. כל הצבעים השייכים למשפחה הכתומה – אדום, צהוב, ורוד וכמובן כתום, אינם מחמיאים לבעלות הפיגמנט המנומש ועלולים ליצור מראה אדום וסמוק מדי. 

5) שילוב צבעים. אין סיבה לא לשלב שני צבעים ויותר, רק כדאי לקחת בחשבון שהחולצה הצבעונית משלבת את קשת הצבעים שמחמיאים לך: לבן, ירוק, סגול וכן, אפילו קצת אדומים וכתומים, אבל לא יותר מדי. מצד שני, חולצה אובר צבעונית היא גם עניין של אופי. בדיוק כמו ג'ינג'יות.