הביטי מטה. האם את רואה בטן או זוג שדיים? אם התשובה לשאלה היא ב', אז שכאלוהים חילק את הציצי, את כנראה היית הראשונה בתור. מצד אחד את מבורכת בפרונט נאה שגורם לך להרבה נחת, מצד שני – לפעמים נחת זה לא הכי נוח. אז איך מוציאים את המיטב מהמתנה השופעת הזו? ליאת אשורי במדריך מזורז לבעלות הבז'ז'ים.

1. כלל בסיס: חזייה נכונה. לפני הכול – השקיעי בחזייה שתארוז ותעצב את החזה מבלי להפיל אותו ולעוות אותו. אם החלום הגדול שלך הוא ללכת בחולצה עם גב פתוח, רק בעזרת חזייה נכונה תוכלי להגשים אותו. 2. חולצות שיעשו לך טוב: חולצות בגזרת מעטפת מחמיא כי הוא מצמצם את היקף המותניים. גם חולצה עם מחשוף מרובע ועמוק עושה שירות נפלא, וגופייה עם כתפיות דקות מצרה את החזה הגדול ומחמיאה לו. חולצה מכופתרת מוצלחת משום שהיא מעניקה את האפשרות לשלוט על עומק המחשוף. באופן כללי, כמה שהמחשוף יותר עמוק, יש יותר מה לחבוק.

3. ממה להימנע: נכון שתמיד לימדו אותך שהתפר בחולצה חייב להיות מתחת לציצי? אז זהו, שבמקרה של חזה גדול, דווקא לא: ברגע שהתפר עולה קצת על איזור החזה, הוא למעשה מקטין אותו.

4. דברים שמומלץ מאוד לא להתקרב אליהם, גם לא במקרה: מחשוף סירה - מרחיב את הכתפיים וכל האזור העליון של הגוף; חולצת גולף - מגדילה ומעלימה את הצוואר; חולצת עטלף - מרחיבה את החלק העליון של הגוף; חולצה עם מלמלות – מגדילה מאוד את הפרונט ולכן טעות גדולה לבעלות חזה גדול.