היכן שיש בהלה לרזון, יש גם אוכל. ואיך אפשר בלי קצת פיצה, קצת צ'יפס וקצת פסטה. ואולי גם חתיכת שוקולד, ואיזה חטיף מתוק או כדור גלידה. אם חיים, אז לחיות עד הסוף. לא? הבעיה מתעוררת כשאת מתחילה להרגיש רע עם עצמך ושום דבר לא יושב עלייך נכון. מלבד עבודה עצמית, יש כמה דברים שאת יכולה לעשות עכשיו ולא לחכות שהקילוגרמים ינשרו. לליאת אשורי יש כמה עצות איך תוציאי מעצמך את המיטב, מבלי לרדת גרם במשקל.

1. לפני שאת מתחילה להעמיס על עצמך בגדים, חשוב להבין שהבסיס למלתחה שלנו עשוי להביא להבדל של שמים וארץ. חזייה טובה שתעמיד, תיישר ותתמוך ומחטב שיארוז, יצמק ויהדק הם מתכון בטוח למראה מוצלח הרבה יותר. 

 2. לבנות עם עודף משקל – מומלץ לברוח מבדים אלסטיים שנצמדים לגוף ובכך מדגישים קימורים וצמיגים לא מבוקשים. כמו כן, מומלץ להימנע מפריטי לבוש עם עודף בד בשרוולים כמו גזרת העטלף או חולצות עם מלמלה. זכרי: עודף בד אמור להדגיש אזורים שלוקים בחסר, כמו חזה קטן. כך שאם ברצונך להקטין ולצמצם, ברחי מעודף הבד.

3. לא רוצה להיראות רחבה? אל תלכי על חולצת פסים לרוחב.

4. חולצות וי, מעטפת או גזרת טי נפלאות לבעלות החזה הגדול והכתפיים הרחבות. אך מה שלא יהיה, בשום פנים ואופן אל תלכי על גזרת הסירה שרק מרחיבה את כתפייך עוד יותר.

5. הלוק המנצח: שמלת מעטפת לא נצמדת עם שרוולים ללא עודפי בד הוא מראה שעושה חסד לנשים גדולות.

 

לא שמנה, לא רזה, סתם רוצה לדעת מה מחמיא לך? לכל הסדנאות של ליאת.