סלינה גומז בטרנד המנומרים (צילום: Jason Merritt, GettyImages IL)
חתולה קטנה. סלינה גומז | צילום: Jason Merritt, GettyImages IL


לא מכבר הכרזנו שההדפס המנומר והדפסי חיות באופן כללי לא הולכים לשום מקום העונה ולכן כדאי לאמץ אותם לארוננו באהבה גדולה. אז אם גם את חושקת בטוטאל לוק חדש שמשלב נגיעות בהדפס מהעולם החייתי אבל תזרים המזומנים לא בדיוק משתף פעולה, הכתבה הבאה מתלבשת עלייך בול: קבלי שלושה לוקים הורסים שיוציאו את החיה החבויה שבך בתקציבים מוגדרים מראש המתאימים לכל כיס – 150, 250 ו-350 שקלים. ומה שבטוח, אף פריט בודד מהבחירות שלנו לא עבר את ה-150 שקלים, מה שמאפשר לך להשיג לוק המורכב ממספר פריטים שימושיים שלא יעשו נזק לכיס.

עד 150 שקל

יש לך מסיבה נוצצת בקרוב אבל אין לך מה ללבוש? אנחנו ממליצות בחום על הלוק הסקסי הזה של שמלת סטרפלס בהדפס מנומר עם גרביונים שחורים אטומים לחימום הרגליים, וצמיד ניטים למען הרוק'נ'רול.

StyleRiver (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver)
תהיי החיה של המסיבה – לוק ערב עד 150 ₪ | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver

עד 250 שקל

מסתבר שגם הזברות מחפשות הכרה העונה ופריטים בהדפס זברה תופסים תאוצה כטרנד חם העונה. אז אם גם את רוצה להיות הכי טרנדית במשרד -  אנחנו ממליצות על הלוק הזה בעיקר כי הוא משלב מכנסיים עם הדפס דומיננטי אך בצבעים סולידיים, טוניקה מחמיאה ושרשרת עם טוויסט שמוסיפה המון ללוק.

StyleRiver (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver)
זברה במשרד – לוק למשרד עד 250 ₪ | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver

עד 350 שקל

כפי שבטח שמת לב, הקור פוקד אותנו בעיקר בשעות הערב המאוחרות. החדשות הטובות הן שאפשר להתלבש בסטייל, ועדיין לשמור על חום הגוף אם יוצאים לבילוי בערב לקולנוע או לתאטרון למשל. השמלה, הגרביונים והקרדיגן ידאגו לחמם אותך בנעימות והעגילים הם כנראה האקססורי שהולך לככב בעונה הקרה.

StyleRiver (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver)
חיית תרבות – לוק לערב תרבותי עד 350 ₪ | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, StyleRiver

>> לא משאירות צוואר עירום בשטח: טרנד השרשראות