דנה פרידר בשמלה פרחונית (צילום: mako)
עוד יום מוצלח | צילום: mako

לא רבים זוכרים, אבל לדנה פרידר התוודענו לראשונה בריאליטי "נולד לרקוד". היא אומנם לא קטפה את התואר, אבל הופעתה הותירה רושם רב - ומשם הדרך ללב התודעה הציבורית הייתה קצרה. דנה הפכה את ההזדמנות שקיבלה לקריירה של ממש, ובשנים האחרונות עבדה במרץ והפכה לאהובת הילדים בסדרה "הפיג'מות" ולאהודה על הקהל הבוגר בסדרה המצליחה "עספור". בין השקה למסיבה פרועה, פרידר היא הנערה הכי נכונה באזור - והיא מצליחה לתחזק לוק אופנתי שחומק מקלישאות ומציב אותה במקום של כבוד בהיכל המתלבשות הטובות.

מקסי עם כפכפים

בדרך לצילומים או לקפה עם חברות,  נתפסה פרידר בעדשת הפפראצי כשהיא לובשת שמלת מקסי פרחונית החושפת את יתרונותיה הבולטים. הקיץ שמלות המקסי הן חובה בארון של כל פאשניסטה מתחילה, ובשילוב עם כפכפי אצבע פשוטים, משקפי שמש ותיק עור - את מוכנה לעוד יום של קיץ ישראלי רותח. אל תפחדי ליישם את הטרנד, שכן הוא לאו דווקא מתאים רק למידותיה הדקיקות של דנה.

שמלה וכפכפים, לוק דנה פרידר (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver)
עשי זאת בעצמך: שמלת מקסי אביבית, תיק חום וכפכפי אצבע פשוטים | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver

ספורטיבית-שיק

האולימפיאדה הקרובה הביאה עימה את הטרנד הספורטיבי למסלולי התצוגות, אבל אנחנו מתקשות להאמין שגברת פרידר אימצה את הלוק שבתמונה בעקבותיו: מראה נטול איפור ומאמץ, המשלב מכנסיים קצרים בצבע טורקיז, גופייה פשוטה בצבע אפור עכבר וסניקרס לבנות. כנראה שהבחורה שוקדת על אורך חיים בריא, ובין שופינג לצילומים היא עושה ספורט  ולא שוכחת להקפיד על לבוש טרנדי בצבעוניות קייצית הולמת. אנחנו ממליצות לאמץ בחום את הלוק של דנה - ולהפסיק לאלתר לעשות ספורט עם חולצת סיום המסלול של בן זוגך.

דנה פרידר בבגדי ספורט (צילום: mako)
בדרך לשופינג עושים קצת ספורט | צילום: mako

בגדי ספורט, לוק דנה פרידר (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver)
גם בגדי ספורט אפשר בשיק | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver

דנה והעיר הגדולה

דנה פרידר כבר התרגלה מזמן לאור הזרקורים ולמה שהוא מביא עימו, ולכן גם כשהיא מופיעה לאירוע השקה קייצי היא לא מרגישה צורך להתחפש - ובוחרת בלוק שתואם את מידותיה וטעמה האישי. הפעם פרידר בחרה במכנסיים קצרים לבנים וגופייה פרחונית, המדגישים את השעות הרבות שהיא משקיעה בשיזוף בים. להשלמת המראה בחרה בסנדלים טרנדיים בצבע זהב ובתיק קלאץ' קטן. גם את יכולה לאמץ את הלוק של דנה בלי הרבה מאמץ מיותר: כל שעלייך לעשות זה להיצמד למכנסיים קצרים, גופייה אוורירית וסנדלים גבוהים, ואת מוכנה לעוד ערב בעיר הגדולה.

דנה פרידר בגופייה, מכנס קצר ותיק קלאץ' (צילום: mako)
המופע של דנה פרידר | צילום: mako
קולאז' דנה פרידר לוק3 (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver)
styleriver | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver

לוק דנה פרידר, חולצה ומכנס לבנים (צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver)
לוק דנה פרידר בסטייל ריבר | צילום: תום מרשק ונימרוד קפלוטו, styleriver
>> הטרנדים החמים בעולם התכשיטים