אין תמונה
יצאתי לנופש, תכף אשוב. אברהמי
הסט השיקי של סיון

תפסנו את סיון אברהמי במסיבת סיום העונה הרביעית של "האח הגדול", רגע לפני שהיא עולה על מטוס לבהאמס - או לפחות ככה זה נראה. ברוח החופשות והחגים סיון הלכה על אאוטפיט של חולצה ומכנסיים תואמים, שהזכירו לנו יותר מכל כוס פינה קולדה לצד בריכה מפוארת. התלבושת מורכבת מחולצה מכופתרת ומכנסיים קצרים עם פרינט זהה, להם ציוותה חגורה חומה משתלשלת למראה "סתם הנחתי על עצמי אאוטפיט". שיחקת אותה, סיוי. עושה רושם שגם בוגר האח ערן טרטקובסקי חשב כמונו.

איפה קנית: יפית אוחיון
כמה עלה לך: חולצה - 449 שקלים, מכנסיים - 399 שקלים.

קרדיגן הפאייטים של קטלין
אין תמונה
מנצנצת. קטלין וג'קט הפאייטים

חגיגות סיום העונה הראשונה של "דה וויס" היו הזדמנות טובה עבור קטלין ריטר להראות לנו איך היא נראית מחוץ לאולפן. מסתבר שהזמרת הצעירה מסתדרת נפלא גם בלי הסטייליסט של התוכנית - היא אמנם לא הפציעה עם צבע זועק, אלא בחרה בשחור סולידי עם גופיה, סקיני ומגפונים בצבע האלמותי; אבל הטוויסט המוצלח היה בגזרת העליונית. קטלין בחרה בקרדיגן פאייטים שנתן מראה רוקיסטי ועם זאת אלגנטי, ושדרג את האאוטפיט בכמה רמות.

איפה קנית: שוגרדדי
כמה עלה לך: 870 שקלים. 827 שקלים בהנחה אצלנו ב-StyleRiver

השמלה הכתומה של אפרת
אין תמונה
כתמתמה ואביבית. אפרת גוש

את גברת גוש הענוגה אנחנו רגילות לראות בלוק יותר כהה ואפרורי, אלא שהפעם מצאנו אותה בשמלה כתומה מנוקדת ואביבית להפליא, שעשתה לנו חשק לפרוס שמיכה באמצע הקניון ולשבת לפיקניק. אפרת הוסיפה לשמלה החיננית תיק לק בצבע בז', אך צירפה ג'קט ונעליים כהות כדי להזכיר לנו שעם כל הכבוד לצבעים הנעימים הללו - מדובר בנערת רוק עם אטיטיוד.   

איפה קנית: TWENTYFOURSEVEN
כמה עלה לך: 199.9 שקלים

>> בפעם הקודמת גילינו מאיפה המכנסיים האדומים של יאנה שקותי שונא