אין תמונה
כמו של אביבית. מסיקה בשמלה של אלון לבנה
השמלה של מירי מסיקה

מירי מסיקה היא את הדיוות הבודדות שיש לנו כאן, וכיאה לכזו מתבקש ממנה ללבוש שמלה דרמטית ומרשימה כשהיא יוצאת למסע הופעות חדש. במופע ההשקה החגיגי שלה בהאנגר 11, לרגל צאת אלבומה החמישי "מלך", עטתה הזמרת שמלת מקסי שחורה שנראתה לנו מוכרת מאיפשהו. אה, כן – אם משנים את הצבע לורוד-ניוד, מקבלים את ההופעה הנסיכית של אביבית בר-זהר בטקס פרסי האחדמיה. אין ספק ששמלת המחוך החמיאה למסיקה, שנראתה בה דקיקה ודיוואית במיוחד. 

איפה קנית? בסטודיו של אלון לבנה או בסטייל ריבר
כמה עלה לך? מסיקה קיבלה את השמלה במתנה להופעה, אבל אם את היית רוצה כזו היית משלמת 2,800 שקלים

יובל שרף (יח``צ: ראובן שניידר )
שרף בדרכה לנצח על איזו תזמורת | יח``צ: ראובן שניידר
החולצה של יובל שרף

החולצה של יובל שרף סקרנה אותנו בעיקר בגלל השוליים הגלימתיים שלה, שהפכו אותה מעוד חולצת כפתורים לפריט מעצבים. שרף בחרה בגרסה השחורה, שהתהדקה על מתניה הצרות והדגישה טליה לתפארת. אנחנו היינו בוחרות לה מכנסיים אחרות להשלמת הלוק, אבל אנחנו גם לא היינו משלמות 800 שקלים על חולצה, גם לא ב-50 אחוז.
איפה קנית? מאיה נגרי
כמה עלה לך: 1,600 שקלים, עכשיו בהנחת סוף עונה 800 שקלים

חן שילוני והג'ינס (יח``צ: שמרית הלל,  יחסי ציבור )
ג'ינס קטנטן לבטן קטנטנה. שילוני | יח``צ: שמרית הלל, יחסי ציבור
הג'ינס ההריוני של חן שילוני

חן שילוני בחודש שביעי, וכמה נדוש להגיד שעדיין בקושי רואים בטן. אנחנו נוכחות שוב שהכל קם ונופל על בחירת הבגדים: מתחת לגופייה המנומרת והרחבה מתחבא לו ג'ינס היריון, שבדרכו השובבית מאפשר לבטן של שילוני לתפוח בנוחות ולא להתפיח יחד איתה את כל מה שמחובר אליה. הרגליים של שילוני נותרו חטובות, כך שבאמת אין שום סיבה שלא להציג אותן לראווה במכנס צמוד, מחמיא ומאריך.
איפה קנית
? רמי לי
כמה עלה לך? 300-330 שקלים

בשבוע שעבר ביררנו מאיפה השמלה השחורה והמדליקה של אדל