אין תמונה
עגילים ארוכים שמשדרגים את כל ההופעה. מירי מסיקה

העגילים של מירי

תודו, מאז הצטרפה מירי מסיקה לפאנל השופטים של "כוכב נולד", היא דופקת הופעות לא רעות בכלל. ייתכן שזו האמהות הטרייה שהפיחה בה חיים ועזרה לה להיפטר מכל אותן שמלות ערב ארוכות ומגונדרות מדי שנהגה ללבוש, אולי זה הפריים טיים שנושף בעורפה ואולי זה בכלל סטייליסט צמוד שיודע את העבודה. איך שלא יהיה – היא מצליחה לקלוע בול: מכף רגל ועד אוזן. בתכנית סגירת הנבחרת מצאנו אותה עם עגילי דמארי ארוכים שהשתלבו נפלא עם שערה הארוך השחור וגוון עורה. מדובר בעגילי טרפז בציפוי זהב משולב בצבע אמייל שחור וצבע גוף, משובצים אבני קריסטל. יופי של יציאה.
מחיר: 129 שקל
להשיג: ב-saga, שגית רביבו לבית StyleRiver

אין תמונה
טוויסט מקסים לשמלה השחורה הקטנה. אפרת דור

החצאית של אפרת

על אהבתנו הגדולה לגזרה הגבוהה כבר דיברנו רבות בכל כתבת אופנה אפשרית, ועכשיו אנחנו גם מבינות עד כמה צדקנו: קבלו את אפרת דור, שלקחה את הגזרה הגבוהה והלבישה אותה על, שימו לב, חצאית ארוכה. האפקט זהה לזה של המכנסיים: הגזרה מאריכה את הגברת ומהדקת לה עוד יותר את המותן הצר שבו היא מתהדרת. אהבנו גם את תוספת החגורה המוזהבת שזורקת צבע, כמו גם את המראה הגבעולי שכל השחור הזה יוצר. לזה הוסיפה דור גופיית ספגטי פשוטה, והמירה את השמלה השחורה הקטנה והמנצחת בחצאית ארוכה ומושלמת. אהבנו בהחלט.
מחיר
:  1,400 שקל
להשיג
: ענבל רביב

אין תמונה
לא נפלנו במיוחד מהנעליים, אבל היי - אם שרה אוהבת, גם אנחנו

הנעליים של שרה ג'סיקה פרקר

את הגברת הראשונה של "סקס והעיר הגדולה" אנחנו רגילות לראות על סטילטו עצבניים של ג'ימי צ'ו וחבריו, לכן הייתה זו הפתעה גדולה למצוא את שרה ג'סיקה פרקר ברחובות ניו יורק מתהלכת בביטחה על פלטפורמה שחורה. הגובה נשמר, אך העדינות והאלגנטיות של הסטילטו נעלמו. מצד אחד, אנחנו מתרשמות מהעובדה ששג"פ ירדה מהאי נוחות של העקבים הדקיקים לטובת משהו יציב יותר. מצד שני, לא נפלנו כלל מעיצוב הנעל הגריאטרי משהו. ויש גם צד שלישי, שכן נעלי הפלטפורמה הן הכי בטרנד עכשיו ומי אנחנו שנגיד משהו על בחירותיה האופנתיות של הכוהנת קארי בראדשו. חוץ מזה שיש אותן גם בארץ במחיר שווה לכל נפש, וזה כבר שווה התייחסות.
מחיר: 349 שקל
להשיג: H&M  עזריאלי

>> בפעם הקודמת: שמלת הברבור של אלין, הנקודות של בטיטו