אין תמונה
סופר שיק. דורין אטיאס

השמלה של דורין

הסנדלר הולך יחף? ממש לא כשמדובר בסטייליסטית דורין אטיאס. זאת מהדסת כמו גדולה על זוג נעליים נכונות ומשתחלת היטב אל תוך הלוק הכה מרהיב  של שמלה שחורה קטנה. בניגוד לקודמת שלקחה סיכון ופרצה גבולות עם הצבע החום, אטיאס לא הרחיקה לכת ושמרה על מראה שחור קלאסי, אבל אלוהים כמה שהוא יפה. שמלת ה"דוס שיק" עשויה מבד מאוד מחטב והיא אכן חסודה להפליא, אבל סקסית בטירוף. גדולתה טמונה במינימליזם המפואר. עוד למדנו להעריך את העובדה שהכיסים הצידיים מצליחים שלא להרחיב את הגברת וחגורת המותן מוסיפה עוד הידוק אחד ואחרון. המשקפיים הם תוספת משובחת, כמו גם הליפסטיק האדום ששובר את הרצף השחור. והמחיר? נו, טוב, חשבנו להתמקד רק בדברים החיובים היום.
מחיר: 1500 שקל
איפה קנית:  sample tlv 0543455598

אין תמונה
חומה, קלאסית ומפתיעה. מלי לוי
השמלה של מלי

שמלה חומה היא ללא ספק הדבר האחרון שחשבנו שימשוך את תשומת ליבנו. תוסיפו לזה שיער חום, חגורה בצבע חום כהה ונעליים שחורות. אכן המראה הקלאסי של סבתא שלנו בדרך לקניות במכולת. עכשיו תחשבו מלי לוי. תחשבו שמלה מחויטת וקלאסית להפליא עם פיצ'רים כה עדינים אך מלאי טוב טעם, וראו איך כל הסיפור קיבל טוויסט מפתיע. עם זאת, על אף התרשמותנו מהפואנטה בסיפור, היינו ממליצות להוסיף כאן זריקת צבע, בין אם בנעליים או בחגורה, וגם מקצרות מעט את אורך השמלה. כי אם אלוהים חנן אותך ברגליים יפות, אל תשמרי אותן רק לעצמך במיוחד עם מחשוף סגור שכזה.
מחיר: 4,200 שקל
איפה קנית: מעצב הבגדים PERSY

אין תמונה
שחורה ולא רעה בכלל. דנה רון

השמלה של דנה

דנה רון החליטה גם היא לשמור על הרצף הסולידי והסגור כאשר בחרה בשמלה שחורה צמודה שמגיעה עד הברכיים. בניגוד לקודמותיה, היא הוסיפה כמה רמיזות ושקיפויות שמעניקות הצצה קלה במיוחד לעור גופה. השמלה בגזרה הישרה בשילוב נקודות לא רעה בכלל, ומחמיאה בהחלט לגופה הדקיק של דנה. אבל אנחנו מודות שאחרי השיחוק של דורין אטיאס, דומה שכל שמלה שחורה קטנה מעט מחווירה לצידה.
מחיר: 880 שקל. דנה השאילה את השמלה
איפה קנית: המעצבות נטע אפרתי וענבל בר חיים - רבי אחא 4 פינת עמיעד 10 יפו.

>> תמונת היום: זה מחוך או שאת ממש נואשת לתשומת לב?