טבעת האירוסין של ליהיא גרינר (צילום: יעקובוב דייאמונד קוטור,  יחסי ציבור )
בלינג-בלינג. ליהיא והטבעת | צילום: יעקובוב דייאמונד קוטור, יחסי ציבור
הטבעת של ליהיא גרינר: כמה שיותר מצנצנץ, יותר טוב

ליהיא קיבלה טבעת, אבל אז היא הייתה מוטרדת מהעובדה שזו נתקבלה בחינם – ושלחה את הארוס לשדרג לה את היהלום, כדי שיוציא קצת כסף מכיסו. טבעת האירוסין של ליהיא עשויה זהב לבן, והיא טבעת סוליטר עם אבן מרכזית ואבנים קטנות המשובצות בצידיה.

דבר המומחים: "הטבעת של ליהיא היא טבעת אירוסין קלאסית: יש פה גם מסורת וגם סוג של שטאנץ של טבעות אירוסין", אומרת דלית הראל, סמנכ"ל שיווק ה.שטרן ישראל. "היהלומים המשובצים (בשיבוץ Pav'e) משני צדי היהלום המרכזי מעשירים מאוד את המראה שלו".

"הטבעת מזכירה לי מאוד את הטבעות של טיפני'ס בארה"ב", מוסיפה מעצבת התכשיטים קרן וולף. "זו טבעת בלינג בלינג, בולטת ומושכת תשומת לב, עם כמה שיותר אבנים. היא מתאימה לאישיות של ליהיא - כמה שיותר מנצנץ, יותר טוב".

איפה קנית: יעקובוב דייאמונד קוטור
כמה היה עולה לך, אם היית אחד האדם:
כ-29,000 שקלים

הטבעת של אנג'לינה ג'ולי: גברית ומאופקת
טבעת האירוסין של אנג'לינה ג'ולי (צילום: splashnews)
הטרנד הבא: טבעות גבריות. אנג'י בימים בהם עוד ענדה את הטבעת | צילום: splashnews

את טבעת האירוסין שהביא בראד פיט לכלתו לעתיד הוא עיצב בעצמו, יחד עם יהלומן הסלבס רוברט פרוקופ. מסתבר שאנג'י לא מתה עליה – היא לא חובבת יהלומים לבנים, והייתה מעדיפה אבני ברקת על יהלום עשרת הקראט שקיבלה. יש הטוענים שהבריידזילה אפילו הסירה את הטבעת מאצבעה לאות מחאה.

דבר המומחים: "זו טבעת מיוחדת עם ניחוח גברי, והיא מאוד מתאימה לאנג'לינה ג'ולי", אומרת וולף. "העיצוב מציג משהו שונה, מעין טבעת חותם עם יהלום ענק ומרגש. זו טבעת מאוד לא קונבנציונאלית, ואני צופה בעקבותיה טרנד עתידי, שכלות תאמצנה טבעות בעיצוב גברי יותר".

"הטבעת של ג'ולי מאוד-מאוד מעוצבת. מדובר ביהלום נדיר, מרובע, בחיתוך ייחודי שנקרא "אמרלד קאט" (Emerald Cut). החיסרון של האבן הזו הוא באפיצות שלה, הברק והאור שיוצא מהיהלום בחיתוך כזה הוא מאופק יותר. הבחירה בזהב צהוב פחות מקובלת בעיצוב טבעות אירוסין, והיא יוצרת מראה בולט", מוסיפה הראל.

איפה קנית: אצל רוברט פרוקופ, בוורלי הילס
כמה היה עולה לך, אם היית אחד האדם:
כחצי מיליון דולר

הטבעת של אניה בוקשטיין: שיא הקונבנציונאליות
טבעת האירוסין של אניה בוקשטיין (צילום: ראובן שניידר, יעקובוב דייאמונד קוטור,  יחסי ציבור )
הזהב נותן את הבמה לאבן. אניה בוקשטיין | צילום: ראובן שניידר, יעקובוב דייאמונד קוטור, יחסי ציבור

אצל אניה אין דרמות: היא עונדת בשמחה את טבעת הזהב 18 הקראט שלה, בעלת היהלום המרכזי המשובץ בארבע שיניים.

דבר המומחים: "הטבעת של אניה קלאסית ביותר, זו טבעת סוליטר מסורתית בעיצוב קונבנציונאלי. הדגש הוא על הנוכחות של האבן בטבעת, והזהב הלבן נותן את הבמה לאבן", מטעימה וולף. "הטבעת מתאימה לאניה, כי היא בחורה עדינה וקטנה", מסכמת הראל.

איפה קנית: יעקובוב דייאמונד קוטור
כמה היה עולה לך, אם היית אחד האדם:
כ- 20,000 שקלים

>> בפעם הקודמת מצאנו את השמלה הכתומה והנכונה של שרי