אין תמונה
הכי קולית בשכונה. גל גדול צבעונית

האאוטפיט של גל גדות

לדבר על הפיגורה הצרה של גל גדות זמן כל כך קצר מאז לידת בתה זה כבר כל כך פאסה וטחון. לדבר על האאוטפיט הכה מגניב איתו התהלכה האם הטרייה ברחובות תל אביב – זה כבר סיפור אחר. אמא גל נתפסה בשעת טיול שמשי עם סבתא, עגלה דנדשה ותינוקת רכה בלוק נונשלנטי מעורר קנאה: מכנסי סקיני צהובים (!) בגזרה גבוהה (אלא מה?), חולצת ג'ינס מכופתרת וצמודה (כי ברור שהיא יכולה), נעלי צבא משהו, אבועגילה לא מתאמצת ומשקפי שמש שחורים להשלים את כל הלוק. כמה פשוט, ככה קול.
מחיר: חולצה -  259 שקל. מכנסיים – 199 שקל.
להשיג: קסטרו

אין תמונה
שחורה, נונשלנטית ומוצלחת. נופר מור

השמלה של נופר

אנחנו עדיין מנסות להתאושש מהשמלה השחורה שלבשה דורין אטיאס שבוע שעבר. אז נכון שהיא הייתה כל כך מוצלחת, אבל אי אפשר להתעלם מהמחיר הגבוה שלה. זאת הסיבה ששמחנו למצוא השבוע חלופה שפויה יותר: שחורה באותה מידה, אבל בגזרה שונה לחלוטין: נופר מור התמנגלה בעיר הגדולה בשמלת אוברסייז מוצלחת וסולידית: מחשוף עגול פשוט, שרוולים רחבים, וקצרה באורכה: אהבנו את האיזון בין האורך שחשף את רגליה היפות של נופר לבין הגזרה הרופפת שמעניקה לה מקום לנשום. גם האקססוריז מוצלחים, השיער מפונפן לעילא, והאיפור נטול רבב. סחתיין.
מחיר: 199 שקל
להשיג: זארה

הופעה של אנחל בונני וגל פדה יהודה לוי וסופי טייב (צילום: ראובן שניידר )
טרה שיק. סופי טייב לבנה | צילום: ראובן שניידר

המעיל של סופי

סופי, אחותה הצעירה של נינט, נראתה הו כה מגניבה כשהתהלכה עם החבר של הביג סיסטר, אחד קוראים אותו יהודה לוי. זו בחרה במראה נקי של שחור ולבן וכאילו הכי סתמי. ואכן, מה יש לנו כאן: כולה סקיני שחורים וחולצה שחורה. אבל מעל כל השחור המצ'עמם הזה, היא הוסיפה שכמייה לבנה וצחורה שהפכה את הלוק למעושר בהחלט – קלאסי, נקי ובעל  נוכחות. ספק אם השכמייה באמת הצליחה לחמם אותה, אבל זה נראה טוב. אהבנו גם את המשקפיים והפריזורה. פחות התחברנו ובעיקר התקררנו מנעלי הפיפ טואו. נו, בקטנה.
מחיר: 1250 שקל. סופי ניצלה את הנחת סוף העונה ושילמה 875 שקל. גם את עוד יכולה.
להשיג: בוטיק אליז

>> בפעם הקודמת: מאיפה השמלה המושלמת של דורין אטיאס