אין תמונה
שמלה לבנה בהריון? נועז. מרינה קבישר

השמלה של מרינה קבישר

הסתכלו עמוק בתוך השמלה המוצלחת ביותר של מרינה קבישר, ואולי תוכלו למצוא רמזים לבטן הריונית. השמלה אותה לבשה ביום ההולדת של היהלומן ומעצב התכשיטים צורי מסיקה נרכשה ב-H&M, מתוך הקולקציה Conscious Collection. קבישר עושה בשמלה שימוש מוצלח מאוד, כשעם גזרה כה מסובכת נכון לוותר על אקססוריז תופסי תשומת לב. אולי זה הברק הזה של הריון שתמיד מדברים עליו, ואולי זו פשוט השמלה – אבל זו בהחלט אחת ההופעות המוצלחות של קבישר.

מחיר: 250 שקלים

להשיג: ב-H&M

אלונה טל בשמלה לבנה (צילום: ראובן שניידר)
אלונה טל. שילוב של שיפון, תחרה וטעם טוב | צילום: ראובן שניידר

השמלה של אלונה טל

כל השנים בהן אלונה הייתה מעבר לים מעציבות אותנו עוד יותר כשאנחנו מבחינות בסטייל שלה. כנראה שהוליווד השפיעה לפחות על הארון של אלונה, שלכל אירועי "ילדי ראש הממשלה" הגיעה לבושה לעילא. השמלה הזו, שאלונה קיבלה בהשאלה, מדגימה בדיוק את מה שאנחנו אומרות. אמנם מתוך מבחר הצבעים של ורוד, מנטה, שחור ולבן לא בטוח שהיינו בוחרות דווקא את הלבנה, אבל השילוב של השיפון עם התחרה ממש משובח.

מחיר: 1,500 שקלים

להשיג: ענבל רביב

אין תמונה
פריס הילטון. כמה אלפים היית מוציאה על צמיד?

הצמיד של פריס הילטון

יודעת כל אישה שמעזה להתלבש בלבן – שבגד לבן הכי כיף לאבזר. את יכולה ללכת על השילוב הקלאסי של לבן וזהב, אבל יש ימים שמתחשק לך לצוות לו דווקא את הכסף, וליצור מראה קצת יותר קריר. התכשיט שפריס הילטון עונדת בהחלט היה עונה על ההגדרה של אקססורי מוצלח לשמלה לבנה. הצמיד הוא פרי עיצובו של פיליפ אדיברט שמייצר בפריז תכשיטים ממתכת, ומשתף פעולה עם גדולי המעצבים. ומה שטוב לפריס הילטון, בטוח טוב לנו. בתנאי שיום אחד נהיה גם אנחנו יורשות-על.

מחיר: 4,500 שקלים

להשיג: מצדה בכיכר, כיכר המדינה

 >>בשבוע שעבר: מאיפה העגילים של מירי מסיקה?