אין תמונה
נוצצת. קארין כהן
הז'קט של קארין

קארין כהן היא הפתעת השבוע שלנו: זו הגיעה לפתיחת שבוע האופנה בתל אביב בלוק א-לה ג'קי אונסיס סטייל: שמלה שחורה (לא צמודה!), קצרה (אבל לא מדי), נעלי עקב (לא גבוהות), כפפות (ליידי או לא?), וז'קט אחד שגונב את כל ההצגה וכבש את לבנו במיוחד. בזאת היא מוכיחה שגם שמלה קטנה שחורה יכולה להפיל לסתות אם לובשים אותה נכון. אהבנו גם את השיער המפונפן בסולידיות-מה, ואת האיפור העדין שהשלים את כל המראה למנצח במיוחד. שאפו.
מחיר: 749 שקל
להשיג: זארה

אין תמונה
זהובה ומצויינת. אפרת דור

השמלה של אפרת

אפרת דור ללא ספק מתברגת במעלה רשימת המתלבשות הטובות לשנת 2011. הפיגורה הלוהטת, השיער המג'ונג'ן והפנים היפות עוזרים לה להתבלט, אבל השחקנית מוכיחה שהיא יודעת את העבודה גם ללא עזרתה של הגנטיקה המשובחת: הפעם תפסנו אותה בדרך לתצוגת האופנה של אלון ליבנה בשמלה קצרה, צמודה וכה סקסית. הדפס הזהב על הרקע השחור בשילוב המחשוף הסגור והשרוולים הארוכים גורמים לכל המראה להיות אלגנטי, יוקרתי ומפתה בהחלט. עוד השכילה לעשות הגברת כשוויתרה על אביזרים נלווים, והשאירה את כל הבמה לשמלה ולחיוך.
מחיר: 599 שקל
להשיג: טופשופ

אין תמונה
כן, כן, חודש תשיעי. רותם סלע

השמלה של רותם

רותם סלע (כן, כן, חודש תשיעי) החליטה שרגע לפני הלידה, היא דוהרת על כל אירוע בביצה, כל עוד היא יכולה לעשות את זה בלי עגלה, חיתול טטרה צמוד וזאטוט על מנשא. במסגרת המסע הקדחתני, הגברת לא הרשתה לעצמה לוותר על תצוגת האופנה החגיגית של רוברט קוואלי. בדומה לשמלה של דור, גם רותם בחרה בגזרה דומה: שמלת מיני מנצנצת בגוון כסוף בעלת מחשוף סירה סגור ושרוולים חסודים. מה ששוב משאיר לנו הרבה מקום לרגליים, ומשווה לוק קלאסי. עם זאת, הגוון האפור הזה מעט פחות מחמיא לגוון עורה של סלע. היינו ממליצות על הגרסה הלבנה והחגיגית יותר.
מחיר: 1500 שקל. רותם השאילה את הפריט.
להשיג: יפית אוחיון

>> בפעם הקודמת: מאיפה שמלת המעיל של חן שילוני?