איפה קנית אלין (יח``צ: שיי נייבורג, ראובן שניידר)
הכל זהב. אלין בשמלה הזהובה | יח``צ: שיי נייבורג, ראובן שניידר
השמלה של אלין

 מבחינתנו זהב הוא אלמותי כמעט כמו שחור, ולכן אמירות בסגנון "אבל למה שמלת זהב? זה כל כך חורף 2012" מתקבלות פה בגלגול עיניים. אלין ידעה בדיוק מה היא עושה כששלפה את השמלה הנהדרת הזו מהארון: הצבע: זהב לא פרחי; הגזרה: נופלת ברישול מכוון על הגוף; ההתאמה לקהל היעד: השקה האינטימית של החנות החדשה של דורית בר אור, המעצבת המזוהה ביותר עם הצבע הזהוב. לייני שלנו אפילו לא נזקקה לשירותן של נעלי עקב, ורק צירפה נעלי סירה בצבע ניוד שיצרו מראה פחות נוצץ. 

איפה קנית? אלון ליבנה
כמה עלה לך? 1,800 שקלים

אין תמונה
שחור זה מרזה. סופי בשמלה השחורה הקטנה שלה
ה-LBD של סופי

את זה שסופי קרבצקי היא חולת קניות שלא אוהבת בגדים "רגילים", אלא רק כאלו עם טוויסט, אנחנו כבר יודעות. הפעם היא מוכיחה לנו את זה בעזרת הבגד הכי יסודי במלתחה הנשית: הליטל בלאק דראס, LBD. קרבצקי הלכה על האופציה הנוחה לכאורה הכוללת אישה, שמלה שחורה ורגליים, והצליחה לכסות טפח ולהסתיר טפחיים. היא הציגה לראווה רגליים נאות, הסתירה את אזור המחשוף ומעט מהכתפיים, ויצרה מראה מושלם, סופר מחמיא ומלא שיק.

איפה קנית? קאלה
כמה עלה לך? 320 שקלים

איפה קנית רומי (יח``צ: ניר יפה, ראובן שניידר)
פרינט טרופי. רומי אבולעפיה בשמלה הצבעונית | יח``צ: ניר יפה, ראובן שניידר
השמלה הציורית של רומי

רומי אבולעפיה נצפתה בהשקת הסדרה החדשה בכיכובה, "אלנבי", אבל את השמלה לאירוע היא לא רכשה ברחוב המדובר - אלא הצפינה דיזינגופה. השילוב בין הקלאצ' הכחול לצבע הים (או שמא אגם?) בשמלה עשה לנו את זה, אבל יותר מכל אהבנו את הפרינט הטרופי והמיוחד שמעטר אותה.

איפה קנית? הלנה
כמה עלה לך? 550 שקלים

>> בפעם שעברה בררנו עם סיון מאיפה האאוטפיט שהפיל את ערן