ג'ניפר לופז שהוכתרה לא מזמן לאישה הכי יפה בעולם גילתה למגזין instyle שאחד מסודות היופי שלה הוא טיפול חמצן לפנים. מדובר בטיפול שאמור להחליק, לטשטש ולהבריק את פנינו והוא אהוב ליבן של כוכבות רבות כמו מדונה, גווינית פלטרו, פמלה אנדרסון ועוד רבות וחלקות. כעת, התבשרנו שהטיפול עשה עלייה לארץ ומיהרנו לבקש אחד לעצמנו. מי יודע? אולי יום אחד נזכה להיות הסגניות של הכי היפה בעולם.

ג'ניפר לופז (צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL)
מה שטוב לאישה היפה בעולם, טוב גם לנו | צילום: Frazer Harrison, GettyImages IL

תחושה ממכרת של רוגע על הפנים

המרדף שלנו אחר שמירה על עור הפנים ומראה צעיר בתנאי האקלים הקשים של ישראל לא פעם מביא אותנו להתנסויות ביזאריות בעליל, כמו למשל לחפוף ראש עם שמפו מזרע של שור או טיפול הזרקת דם לפרצוף. כך שטיפול אוקסיג'ן פתאום נשמע לנו כמו הדבר הכי שפוי שיכולנו למצוא.

אז מה בעצם קורה כאן? הרשו לנו להיות ציוריות לרגע: ניפחת פעם אוויר בגלגלי הרכב שלך בתחנת דלק? מכירה את זרם האוויר החזק שיוצא מהידית בה אחזת? ובכן, בטיפול הפנים המדובר מדובר בגרסה מעודנת של אותו הדבר. הקוסמטיקאית ניקתה את פניי כמקובל, ואז החלה בטיפול בעזרת מכונת החמצן: המכונה היא למעשה מתקן פלסטיק שנראה כמו שואב אבק קטן, ומעביר זרם אוויר לפנים בעזרת צינור עם ידית בקצהו.

אין תמונה
גם פמלה אנדרסון בקטע של חמצן. אצל מימי לוזון

לאחר מכן, היא מרחה על פניי סרום מיוחד להגברת הלחות בעור, ובעזרת זרם החמצן הקריר אותו העבירה על כל תא בעורי - החדירה את החומר פנימה. נשמע קצת פולשני אך נהפוך הוא. מדובר בטיפול ספא מענג לפנים, בעיקר בימי הקיץ החמים. זרם האוויר הקריר נעים עד מאוד, ומשרה תחושה של רוגע.

היתרון בטיפול, מסבירה לי הקוסמטיקאית, הוא שהחומרים אינם נספגים בשכבה העליונה של הפנים (מה שקורה למשל כשמורחים קרם), אלא מגיעים ישירות לשכבות התחתונות אשר בהן מתבצעת העבודה האמיתית. כעבור שעה של טיפול ממכר, מראה הפנים נראה אחיד ורענן והתחושה בעור הייתה נעימה ומלאת לחות.

רוצה תוצאות? תנשמי עמוק

ההבטחה של טיפולי האוקסיג'ן היא לשפר את מראה העור לאין שיעור ולהוריד משמעותית את כמות הקמטוטים בפנים, כמו גם את כתמי הפיגמנטציה ואת הכתמים השחורים מתחת לעיניים. בעזרת שיטת ההזנה המיוחדת, מובטח לך שתזכי בעור פנים קורן ובעל מראה בריא - כל זאת, רק אם תתמידי בסדרת טיפולים שנעה בין 6 עד 8 מפגשים.
מחירו של כל טיפול, שימי לב, עומד על 650 שקלים. כן, מדובר בתענוג יקר ביותר ובהשקעה של זמן. להיות יפה בכל מחיר? תלוי את מי שואלים.

 *תודה למימי לוזון "מרכזים קוסמטיים"

>> בפעם הקודמת: בדקנו את המחטב של טריני וסוזנה