בפנטן מציגים סדרה חדשה עם הבטחה מרעננת: לשיער ארוך יותר. איך עושים שיער יותר ארוך? פנטן Miracles, זו שמה של הסדרה החדשה, מבטיחה לסייע במניעת שבירת השיער. בפנטן מסבירים שהידלדלות השיער מתרחשת עקב שינויים הורמונליים בלתי נמנעים – אבל גם בגלל פעולות פחות רצויות שלנו, כמו שימוש בפן, צביעה או הברשה מוגזמת, שמחלישות כולן, מסתבר, את השיער ושוברות אותו. הסדרה החדשה מכילה ביוטין ובמבוק, שלדברי היצרן חודרים לזקיקי השערות ומחזקים אותן מהשורש. בסדרה שמפו, מרכך, קרם לחות ומסכה. 21.90-23.90 שקל, להשיג ברשת סופר-פארם בלבד.

סדרת המוצרים החדשה פנטן Miracles לשיער חזק וארוך (צילום: יחצ חול)
סדרת המוצרים החדשה פנטן Miracles לשיער חזק וארוך | צילום: יחצ חול

אנחנו גרופיז של המוצרים של "כיף" ואנחנו לא מתביישות בזה. השמפו החדש שלהם, שהושק תחת הסדרה החדשה CLEAR YOUR MIND לצד מרכך תואם, אמנם לא הצילה את הנסיינית שלנו מקשקשים (מדובר כנראה במקרה קשה), אבל היה לו, כמו תמיד, ריח נעים ומגע כיפי. שני המוצרים החדשים מועשרים בשמן עץ התה ואסאי, ומבטיחים בשימוש קבוע לנקות את הקרקפת ולהעניק מראה בריא ומלא ברק לשיער. ולעומת המוצרים האחרים, המחיר שלהם סביר ובר השגה. 10 שקלים, להשיג ברשתות השיווק והפארם ברחבי הארץ.

CLEAR YOUR MIND מוצרי שיער לקשקשים של כיף (צילום: טל אזולאי)
CLEAR YOUR MIND מוצרי שיער לקשקשים של כיף | צילום: טל אזולאי

לעומת כיף, המוצרים של Kérastase מבית לוריאל לא עולים עשרה שקלים וגם לא כמה עשרות, אבל גם הם מבקשים לסייע עם כל מיני עניינים שיש לנו עם השיער. לדברי לוריאל, הבעיה המרכזית המעסיקה את המילניאלס בנוגע לשיער שלהם היא אובדן שלו – אבל השוק מציע פתרונות בעיקר להתדלדלות שיער של גברים. בקרסטס משיקים עכשיו סדרת טיפוח חדשה בשם GENESIS, והיא מבטיחה לסייע בחיזוק סיב השערה ולהפחית את אובדן השיער הנגרם משבירה. הסדרה כוללת אמבט חפיפה (שמפו), מרכך, מסכה אינטנסיבית, תחליב לחיזוק סיב השערה והגנה מחום, סרום קרקפת מחזק ואמפולות טיפוליות מחזקות לקרקפת, והמוצרים מכילים תאי בסיס של פרח אדלווייס ומרכיבים של שורש ג'ינג'ר. 129-299 שקל, להשיג במספרות מורשות קרסטס בלבד ובדף הפייסבוק של קרסטס ישראל.

GENESIS סדרה לשיער קרסטס לוריאל (צילום: יחצ חול)
GENESIS לשיער שבור של קרסטס | צילום: יחצ חול

גם בד"ר פישר משיקים סדרות שיער חדשות, אחת לשיקום השיער לאחר החלקה והשניה לשיער מתולתל. סדרת SMOOTH&REPAIR מיועדת לשיער שעבר החלקה או עיצוב בחום ומבטיחה לסייע בשימור ההחלקה ובשיקום מראה השיער, וסדרת PERFECT CURLS לשיער מתולתל ומקורזל מבטיחה הפחתה בפריזיות וחשמל סטטי. בכל אחת מהסדרות שמפו, מרכך ומסכת הזנה. 29.90-39.90 שקל, להשיג ברשתות הפארם והשיווק השונות.

סדרה לשיער מתולתל של ד"ר פישר (צילום: יעל האן)
סדרה לשיער מתולתל של ד"ר פישר | צילום: יעל האן

במון פלטין משלבים חומצה היאלורונית במוצרי השיער, וטוענים שהיא מבטיחה לשיער בריאות, גמישות וחוזק. סדרת הילורן HY LOREN היא סדרה הכוללת שמפו, מסיכה וסרום ומגיעה בארבע התאמות לסוגי שיער שונים: לשיער פגום וצבוע, לשיער שעבר החלקות, לשיער דק דליל ושביר ולשיער בלונדיני. 359 שקל לסדרה, להשיג במספרות בכל רחבי הארץ.

סדרת הילורן HY LOREN (צילום: יחצ של מון פלטין)
סדרת הילורן HY LOREN | צילום: יחצ של מון פלטין

מוצר חדש לשיער בלונדיני משיקים גם באלביב, מותג הטיפוח לשיער של לוריאל פריז. שם מרחיבים את סדרת קולור פרוטקט לשיער צבוע ומוסיפים לשמפו גם מרכך סגול שאמור לנטרל פיגמנטים צהובים וכתומים בשיער ולתרום למראה זוהר, מואר ובעל גוון בלונד בהיר יותר. הנוסחה מכילה גם מסנן קרינה ומתאימה לנשים הצובעות לבלונד על כל גווניו, לשיער ברונטי שעבר גוונים ולשיער אפור. 21.90 שקל, להשיג ברשת סופר-פארם ובאתר האונליין.

סדרת קולור פרוטקט של אלביב  (צילום: יח"צ חו"ל)
סדרת קולור פרוטקט של אלביב | צילום: יח"צ חו"ל