מייקאפ של לנקום (צילום:  יחסי ציבור )
מייקאפ של לנקום | צילום: יחסי ציבור
מייקאפ במרקם מאט

מי אני: teint idole silky mat, לנקום.

אין לנו דרישות מוגזמות משכבת הבסיס שלנו: שתשווה לפנים מראה אחיד, שתסייע לאיפוור שבא מעליה להחזיק יותר שעות, והכי חשוב - שלא נראה כמו מישהי ששמה מייקאפ. כי אין בחורה שלא זוכרת את מראה פניה של דודה ציפי אחרי שכבת השפכטל שהיא העניקה לעצמה באייטיז.

למרבה השמחה, רוב התכשירים של חברות האיפור לאחרונה עונים על רוב הדרישות האלה, ואפילו יותר מזה, והשבוע שמחנו לגלות עוד אחד שמצטרף לרשימת המאסטים שלנו: טיינט איידול סילקי מאט, של לנקום, כשמו כן הוא - גם מאט, וגם משיי. המייקאפ, שמבוסס על מינרלים, הוא אחד העדינים שנתקלנו בהם לאחרונה. הוא נמרח בקלות הודות לעובדה שהוא דליל יחסית ואינו עתיר פיגמנט, וזה גם מה שגורם לפנים לא להיראות כאילו נמרח עליהן משהו. למרות שהוא מיועד להילחם בשמנוניות, גם בעלת עור יבש נהנתה ממנו, לפחות עד סוף יום העבודה.

מחיר: 220 שקל.
להשיג: ברשתות סופר פארם, ניו פארם, המשביר לצרכן, אפריל ובפרפומריות.

קרם לרגליים סדוקות של קומפיד (צילום:  יחסי ציבור )
קרם לרגליים סדוקות של קומפיד | צילום: יחסי ציבור
קרם לכפות הרגליים

מי אני: קרם לעור סדוק ויבש, קומפיד.

מוצרי טיפוח לרוב אינם נהנים מתדמית סקסית במיוחד. אם הם לא עטופים באריזות מפונפנות ובהבטחות מופלצות, אנחנו לא משליכות לעברם מבט שני. ויודעת כל בחורה שהכל באריזה. קחי למשל את הקרם של קומפיד מבית ג'ונסון אנד ג'ונסון לכפות רגליים סדוקות, מוצר בלתי סקסי בעליל, שלא לומר מדיף ניחוחות של כפות רגליים סדוקות. מתוך אריזה משמימה שיושבת באחד ממדפי הפארם, יושב לו קרם שהוא זהב של ממש. המרקם שלו חלקלק, כמעט מזכיר קרם עם סיליקון (בפועל: אוראה וחומצה לקטית), והוא נמרח בקלות ומותיר את כפות חלקות ורכות כמו שאף פדיקור לא יכול. הסדקים העדינים שעל עקב כף הרגל כמעט נעלמים אחרי השימוש. הם חוזרים למחרת, אבל כל מה שצריך זאת מריחה נוספת.

מחיר: 50 שקל ל-75 מ"ל.
להשיג: ברשתות הפארם והשיווק.

תחליב לעור שמן של נוקס (צילום:  יחסי ציבור )
תחליב לעור שמן של נוקס | צילום: יחסי ציבור
תחליב לעור שמן

מי אני: תחליב לעור שמן, NUXE.

האינסטינקט הראשוני הוא לפרגן מאוד לתחליב הפנים החדש של NUXE. אחרי הכל, מדובר בחברה טובה, שלא מבצעת ניסויים על בעלי חיים ומספקת בדרך כלל מוצרים מעולים סמי טבעיים. התחליב החדש מיועד לאזן שומניות וברק בעור ולהוסיף לחות.

אבל עם המריחה של הקרם על הפנים התעוררה הבעיה הראשונה. יש לו ריח חזק ובולט. כנראה לזה התכוונו היצרנים כשהעידו שהוא ארומטי, בעיניי הניחוחות שעלו ממנו הפכו את המריחה ללא נעימה. אחרי שלוקח דקה או שתיים להתרגל, הקרם עצמו דווקא נמרח בצורה נעימה על העור. גם ההבטחה לאזן ברק בעור לא מומשה בצורה מלאה. גם לאחר יותר משבוע של שימוש אדוק פעמיים ביום, לא נראה שינוי ניכר במידת הברק שעל הפנים. בסך הכל מדובר בקרם לחות לא רע, אבל בהחלט לא מצוין, ובמחיר הזה יש לא מעט חלופות מוצלחות יותר.

מחיר: 150שקל ל-30 מ"ל.
להשיג: ברשתות הפארם ובבתי המרקחת.

אמפולה סיסטם פרופשיונל 3.2
אמפולה לשימוש ביתי של וולה פרופשיונל
טיפול ספא שיער לשיער צבוע ופגום

לא נעים להודות, אבל מזה כמה שנים אני מסתובבת עם מטאטא על הראש, תודות לצביעת שיער אובססיבית מגיל 18, ביקור שבועי אצל הספר לפן וגנטיקה של שערות מקורזלות ובלתי ניתנות לשליטה. כשהוזמנתי לטיפול "ספא שיער" לשיער צבוע ופגום, הופתעתי שלא קראו לטיפול על שמי. התחלנו בחפיפה מפנקת, שלוותה באמפולה קולור סייבר 3.8 שמטרתה לאזן את רמת ה-PH לאחר הצביעה. ובעברית: לגרום לצבע השיער לא לדהות ולהגן על בריאות השערה. לאחר מכן, עטפו את פריזורתי במגבת חמה כדי שהאמפולה תיספג, ולא ויתרו על עיסוי הרגעה לקרקפת שהיה מענג והרגיע הרבה יותר מרק את הראש.

במבחן המציאות, קשה לי לומר שהשיער שלי משי ורך מאי פעם, אך ללא ספק חשתי בשינוי במגע שלו. במקום תחושה קשה ושמנונית, אני מוצאת את עצמי מלטפת אותו בערגה. בגזרת הצבע הדהוי – הגעתי עם שיער צבוע למחצה, כך שיש גבול למה שאמפולה אחת יכולה לעשות, אבל אני מוכנה להעז ולומר שהוא קיבל חיות משל עצמו. מי שמעוניינת, תשמח לדעת שאת האמפולה ניתן לרכוש גם לשימוש ביתי, אבל בינינו, בתמורה לעוד כמה שקלים בודדים, מגיע לנו שיפנקו ויעסו אותי פעם בכמה זמן.

מחיר: 50 מ"ל של אמפולה לשימוש ביתי – 93 שקל. טיפול במספרה הכולל עיסוי קרקפת של 60 דקות – 100 שקל.
להשיג: ברשת מספרות A to Z . לבירור הסניף הקרוב לביתך: 1-700-551-050.

>> בפעם הקודמת במגהצת: המוצרים שהאירו אותנו