צלוליט  (צילום: shutterlk)
אחרי שנים של אכזבות - האם אפשר להיפטר ממנו? אילוסטרציה | צילום: shutterlk

מגיל מאוד צעיר אני מתהדרת בצלוליט מכאן ועד באר שבע – לא רק במעלה הישבן אלא גם בחלק העליון של הירך. הייתי מצפה שאחרי כל כך הרבה שנים כבר אצליח להתרגל אליו ולחיות איתו בשלום, אבל כנראה שיש דברים שאי אפשר לעכל או לקבל לעולם. לאורך השנים עברתי לא מעט טיפולים: המסת שומן, קרמים ומשחות, כוסות רוח ומה לא. דבר לא באמת עזר. הפעם היחידה שהרגשתי שינוי בנראות ובמרקם של הצלוליט הייתה כשנכנסתי לעולם הספינינג, אבל גם שם לא שרדתי יותר מדי. ולכן כשהגעתי לטיפול בצלוליט שהציעה לי עידית הלפרין באתי סקפטית להחריד, ולרגעים אף מזלזלת.

"נו, נראה אותך, קוסמת את קוראת לעצמך", אמרתי לה, "אני האגוז הכי קשה לפיצוח שלך", והוספתי בשפה שהיא תבין: "תא השומן הכי עקשן שלך". אבל זו לא נלחצה ולא מצמצה. היא חייכה חיוך קטן ואמרה: "עליי".

אז התחלנו. כשאני אומרת התחלנו, אני מתכוונת התפשטתי והצטלמתי. הלפרין דרשה שאסתובב ושוב אסתובב, ורשמה את הרצפט: טיפול משולב שכולל אולטרסאונד, הקפאת שומן וגלי רדיו. זה הסוד: שילוב של כמה טכנולוגיות שעובדות על דברים שונים. כל אחת מהן בנפרד לא תניב את התוצאה הרצויה.

לפרק, להרוס, לחמם, להקפיא. וחוזר חלילה

מטרתו של האולטרסאונד היא לפרק ולהרוס תאי שומן. האולטרסאונד עובד בעיקר על "מהמורות" בעור, כל אותן בליטות שקיימות כשאתן מרגישות כשאתן מעבירות יד על הרגל. זה טיפול קצר שאורך כ-20 דקות, והוא לא כואב, מציק או חם במיוחד. בחלק מהטיפולים נעשה גם שימוש קצר בגלי הלם שמיועדים להגביר את חילוף החומרים וזרימת הדם (במטרה לפנות את תאי השומן יותר מהר) – זה דווקא מרגיש כאילו מישהו עובר לך עם מקדחה על הרגליים, מרעיש מאוד ומכאיב.

טיפול גלי הרדיו יוצר חימום מבוקר של המים בתאי העור במטרה לשוות לעור מראה רענן ובריא. במשך 40 דקות מתיישבות פלטות על האזור המבוקש בגוף (צידי ירכיים, ישבן, ירכיים קדמיות, זרועות) ואסור לזוז. בפעמים הראשונות הרגשתי בערה - זה לא היה נעים, אבל יכולתי לשלוט על העוצמה ולהקל קצת על הטמפרטורה. ככל שהטיפולים התקדמו, הרגשתי שפחות חם לי. הלפרין הסבירה לי שהסיבים התחזקו והתמצקו, ולכן גלי הרדיו לא חמים לי כל כך. נחמד לדעת.

אם גלי הרדיו העלו את הטמפרטורות, בטיפול הקפאת השומן דאגנו להוריד אותה עד מינוס 10 מעלות במשך שעה שלמה. שתי ידיות מתחברות לאיזורים של עודפי השומן בסוג של וואקום, הקור חודר לתאי השומן, הורס אותם ומצמצם היקפים. לדברי הלפרין, תאי השומן לא חוזרים לאזור המטופל לעולם. במידה ותהיה עלייה במשקל, היא תהיה יותר פרופורציונאלית כי באיזורים בהם התאים הוקפאו לא תהיה השמנה.

התנסיתי פעם אחת בעבר בהקפאת שומן, וזה היה גיהינום. שעה שלמה של כאב אדיר ושבוע לאחר מכן עוד התהלכתי עם סימנים כחולים מפחידים, ולכן חששתי במיוחד כשהלפרין "הדביקה" לי את הפלטות. "זה יציק לך ב-3 דקות הראשונות, ואחר כך לא תרגישי", היא הבטיחה, וקיימה. אחרי אי נעימות קלה בהתחלה הרגשתי פשוט קור. אפשר להתכסות בשמיכה, ואפשר לראות נטפליקס.

"כשראיתי את צילומי הלפני והאחרי נדהמתי. העור הוחלק וגושי השומן הבולטים בצידי הירכיים פחתו באופן משמעותי"

השינוי נוכח ובולט לעין, אבל עדיין לא תראו אותי בשורטס

הצלוליט שטיפחתי באומץ רב ובעצלנות רבה עוד יותר במשך עשרות שנים לא באמת ייעלם בחודש או חודשיים. את הטיפול המשולב עשיתי פעם בשבוע במשך ארבעה חודשים ברציפות, כשבסך הכל עברתי שלוש הקפאות שומן, שני טיפולי גלי רדיו וגלי הלם, שלושה טיפולי אנטנות רדיו ושני טיפולי אולטרסאונד. באמצע נפל סגר הקורונה ועצר את הטיפולים לחודשיים, ובכל זאת בשובי מהסגר גיליתי שהגוף המשיך לעבוד גם במהלכו, ובסך הכל מאז תחילת הטיפולים הצרתי בתשעה סנטימטרים את ההיקפים. חשוב להדגיש שמדובר בטיפול יקר שמחייב עקביות ומחויבות. צריך להגיע מדי שבוע, לפעמים לעשרים דקות ולפעמים לשעה.

צלוליט לפני ואחרי (צילום: יחסי ציבור)
צלוליט מכאן ועד באר שבע. הנסיינית שלנו לפני ואחרי | צילום: יחסי ציבור
צלוליט לפני ואחרי (צילום: יחסי ציבור)
מרגישה את הנינוחות במכנסיים | צילום: יחסי ציבור

והנה אנחנו קרובים לסוף. אני מודה שבהסתכלות יומיומית קשה לי לראות את השינוי, כי העין מתרגלת למראה הקיים. אבל כשראיתי את צילומי הלפני והאחרי, שכמובן לא עברו עריכה או ריטוש, נדהמתי. העור הוחלק בצורה מאוד יפה וגושי השומן הבולטים בצידי הירכיים פחתו באופן משמעותי. המרקם בירכיים הקדמיות עדיין מציק לי, ועדיין לא תראו אותי בשורטס, אבל יש אופטימיות.
בתום סדרת הטיפולים שנקבעת מראש ללקוחה לפי האבחון מומלץ לשמר את המראה בטיפול חודשי. הלפרין טוענת ששימור התוצאות לא דורש פעילות גופנית קבועה - זה אף פעם לא מזיק לעשות ספורט, אבל הטיפול הזה לא מחייב לכך. אני, בכל מקרה, ממשיכה להתאמן פעמיים בשבוע.

בשורה התחתונה: השינוי נוכח ובולט לעין. ירדתי בהיקפים ואני גם מרגישה את הנינוחות במכנסיים. יש זוגות שירדתי בהם מידה ויש זוגות שלא, ובמשקל לא ירדתי בכלל. המבחן האמיתי הוא האם התוצאה תחזיק מעמד לאורך זמן - מבטיחה לחזור עם עדכון בעוד שלושה חודשים.

החל מ-1,000 לטיפול בסדרת טיפולים מותאמת אישית. להשיג אצל עידית הלפרין אסתטיקה רפואה מתקדמת

*הביקורת נכתבה על ידי נסיינית mako נשים שהייתה אורחת הקליניקה של עידית הלפרין


חדש על המדף: מייבש שיער עצמתי וסרום לשפתיים

אל הסגר לפני כמה חודשים נכנסנו עם מייבש השיער החדש שהשיקו בשוורצקופף פרופשיונל. יש לו שתי פיות, אחת צרה לזרם אוויר חזק במיוחד ואחת רחבה לייבוש מהיר ושלושה מצבי חימום בשתי מהירויות. ליגה. 490 שקל, להשיג במספרות המובחרות בכל רחבי הארץ 

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by SchwarzkopfProfessional Israel (@schwarzkopfpro.israel) on

בליסטקס משיקה סרום חדש שהותאם במיוחד לעור השפתיים, ומבטיחה כי טיפה אחת ממנו מספיקה בשביל לשמור על שפתיים בריאות ומטופחות ולהעניק למשתמשת לחות וניחוח מתוק. 29.90שקל, להשיג בסופר פארם בלבד.

 

View this post on Instagram

A post shared by Blistex (@blistex) on